Autor bestsellera „Unf*ck Yourself. Napraw się” Gary John Bishop w Warszawie

Z okazji premiery swojej nowej książki pt. „Skończ z tym sh*tem!” do Polski przyjeżdża Gary John Bishop – autor bestsellera „Unf*ck Yourself. Napraw się!” (który sprzedał się w Polsce w ponad 100 000 egzemplarzy!), popularny trener rozwoju osobistego. Wydawnictwo Insignis oraz Empik zapraszają na spotkanie z pisarzem, a odbędzie się ono już jutro, 8 października o godzinie 18.00 w salonie Empik w CH Arkadia!

 Nie przegap okazji do spotkania z autorem najbardziej poczytnego w naszym kraju poradnika motywującego! Poznaj kulisy powstania książki, która dociera do schematu naszych destrukcyjnych wewnętrznych dialogów i pokazuje jak się ich pozbyć!

Gary John Bishop w Warszawie

Znaki rozpoznawcze Gary’ego Johna Bishopa to prosty, przystępny przekaz oraz sięganie do najgłębszych pokładów ludzkich emocji. Jego najnowszy poradnik pomaga zerwać z tak często przez nas praktykowanym autosabotażem oraz krytycznymi kłamstwami, jakimi codziennie się raczymy. Wstrząśnie naszym sposobem myślenia, otwierając przed nami nowe drogi. Tego nie można przegapić!

Pamiętaj, Gary czeka na Ciebie 8 października o godzinie 18.00 w salonie Empik w CH Arkadia

 

Obejrzyj zapowiedź nowej książki Bishopa:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (98 głosów, średnia: 3,99 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany