GANGSTA PARADISE – nowa propozycja LOFT37.PL! Zuchwałe modele i feeria rajskich barw

GANGSTA PARADISE to nowa propozycja LOFT37.PL. Według projektantek marki, Pauliny Ady Kalińskiej i Joanny Trepki, najmodniejsze buty sezonu są niepokorne i kolorowe. Zuchwałe modele i feeria rajskich barw – witaj w kartelu LOFT37.PL.

GANGSTA PARADISE LOFT37.PL SS 2013

„La cosa nostra”, czyli „nasza sprawa” jakie buty pokochamy tego lata. Zgodnie z filozofią marki, tu nikt niczego nie narzuca, a „capo di tutti capi” obuwniczego stylu jest jedynie fantazja klientki, która sama decyduje jak będą wyglądały jej nowe buty. Doskonałe materiały, nieoceniona wygoda oraz możliwość bezkompromisowego wyboru sprawia, że buty LOFT37.PL niczym mafijne narkotyki – uzależniają.

GANGSTA PARADISE LOFT37.PL SS 2013 (5)

GANGSTA PARADISE LOFT37.PL SS 2013 (4)

Nowa kolekcja GANGSTA PARADISE proponowana przez Paulinę i Joannę to bogactwo modeli niedających się zaszufladkować w sztywne ramy oraz obfitość nieziemskich kolorów. W linii do wyboru mamy ponad czterdzieści fasonów. Gdy dodamy do tego blisko setkę skór i kilkadziesiąt różnokolorowych dodatków (także gangsterski pistolet) możemy stworzyć ….. niemalże nieskończoną ilość niepowtarzalnych par butów. Tak ogromny potencjał ma jedynie rodzina LOFT37.PL.

GANGSTA PARADISE LOFT37.PL SS 2013 (3)

GANGSTA PARADISE LOFT37.PL SS 2013 (2)

GANGSTA PARADISE LOFT37.PL SS 2013 (1)

Po raz pierwszy w historii marki projektantki zaprezentowały także artystyczną wizję swojej nowej kolekcji. Twarzą kampanii została Hania Koczewska z Model Plus. Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Wyżyńskiego, doprawiła swoimi grafikami Aleksandra Osadzińska, która w gęstwinie tropikalnej przygody przemyca gangsterskie atrybuty, zachęcając do zabawy w ich poszukiwanie.

Nowa kolekcja dostępna jest w butikach LOFT37.PL Warszawa ul. Mokotowska 52a, Poznań Stary Browar oraz z sklepie on-line www.loft37.pl.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (206 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. dudqa  19 lipca 2013 12:23

    Efektowne

    Odpowiedz
  2. efffciaa  29 marca 2016 09:49

    Sama sesja – według mnie – jest taka sobie , bardziej nawet nijaka niż taka sobie . Lubię kolorowe rzeczy ( jednokolorowe ) , ale tutaj przestawione to już bardziej pstrokacizna .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany