Galaktyczne włosy (Galaxy hair) – wakacyjny trend w farbowaniu włosów. Wypróbuj na letni festiwal!

Farbowanie włosów na kolory, które widzimy na zdjęciach kosmosu to już dobrze znany trend. Galaktyczne włosy (Galaxy hair) wymagają jednak wyjątkowej pielęgnacji i troski – częste wizyty u fryzjera to podstawa, bowiem kolory zmywają się nierównomiernie. Duże ilości nakładanej farby powodują, że nie powinnyśmy przesuszać dodatkowo włosów lokówką czy prostownicą.W sieci  znajdziecie wiele zdjęć, na których dumne właścicielki fotografują swoje włosy, które nietrudno zestawić ze zdjęciami z kosmosu, będącego inspiracją dla danej fryzury. Oto niektóre z nich.  Co sądzicie o tym trendzie w koloryzacji? Czy to faktycznie modne kolory włosów – czy raczej fanaberia rodem z Instagrama?  Czy podobają się Wam takie włosy damskie – być może w wydaniu festiwalowy.

źródło: www.pixabay.com

Galaktyczne włosy (Galaxy hair) – wakacyjny trend w farbowaniu włosów. Wypróbuj na letni festiwal!

Kiedy jak nie teraz zaszaleć z galaktycznymi włosami? To fryzura jednocześnie odważna, urokliwa i robiąca wrażenie. Każdej z was doda tyle samo charakteru, co seksapilu. Jeżeli marzy ci się odmiana, a nawet pewnego rodzaju rewolucja – będzie to jak najbardziej odpowiedni kierunek. Obserwując Instagram galaxy hair tego lata przeżywa swoje wielkie odrodzenie, co nas niezwykle cieszy. Od samego początku bowiem kibicujemy temu kosmicznemu trendowi!

Jakie odcienie są wakacyjnym must have?

Nie ma co do tego żadnych wątpliwości: tego lata króluje niebieski i szeroko pojęty granat. To bazowe kolory, które mogą być okraszone fioletem oraz różem. Oczywiście inne galaktyczne kombinacje również wchodzą w grę, jednak najwięcej inspiracji znajdziecie właśnie z niebieskim w roli głównej. Pięknie barwi zwłaszcza ciemne włosy, nadając im tak samo mroczny, jak i energetyczny odcień. Oczywiście wielbicielki nieco delikatniejszych tonów również odnajdą się w tym trendzie – dla każdego coś kolorowego! Nie jest też powiedziane, że musisz farbować całą głowę. Możesz na początku zacząć od delikatnej zmiany pojedynczych pasm lub końcówek. Kolejnym krokiem z pewnością będzie jednak totalna rewolucja! Jak wam się podobają galaktyczne włosy? Miałyście już z nimi jakieś doświadczenia? A może dopiero planujecie?

Zobacz kosmiczne inspiracje na głowie:

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (253 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...