Futrzane kamizele od Natalii Jaroszewskiej – must have tego sezonu

W nadchodzącym sezonie obowiązkowym elementem jest futro. Pojawia się ono na pokazach największych domów mody i projektantów, takich jak Gucci, Prada czy też Burberry. Tendencja ta zawitała także na polskie wybiegi w aktualnej kolekcji Natalii Jaroszewskiej. Futrzane kamizele projektantki dostępne są w kilku długościach, z różnorodnym włosiem, ale zawsze wykonane z materiałów ekologicznych.

Futra-Natalia-Jaroszewska

 

Natalia Jaroszewska stawia na futrzane kamizele ? są one ważnym i często pojawiającym się dodatkiem w jej kolekcji na sezon jesienno-zimowy 2011/2012. Wszystkie wykonane są z całkowicie ekologicznego włókna syntetycznego. Występują w różnych długościach i fasonach. W kolekcji pojawiają się zarówno krótkie, dopasowane, jak i dłuższe, luźne kamizele. Wszystkie wyróżnia ten sam odcień ciepłego brązu, który jest kluczowym kolorem w jesienno-zimowej kolekcji Natalii Jaroszewskiej. Futrzane kamizele bardzo ciekawie kontrastują z lekkimi sukienkami od projektantki.

?Elementy futrzane to must have tego sezonu. Zaprojektowałam kamizele, których lekki krój odsłania ramiona, a wiec optycznie nie obciąża sylwetki. Modele z kimonowym rękawem pozwalają na ciekawe stylizacje, np. z użyciem długich, skórzanych rękawiczek. I pięknie kontrastują z delikatnym jedwabiem? ? mówi Natalia Jaroszewska.

 

Zobacz także: Nowa kolekcja Natalii Jaroszewskiej ? szmaragdowa zieleń trendem sezonu

Natalia-Jaroszewska

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...