Fryzury ślubne dla krótkich włosów

Wraz z wiosną rozpocznie się sezon ślubny. Najwięcej ślubów oczywiście będzie w sezonie letnim, jednak jeśli jesteś panną młodą zapewne już dawno rozpoczęłaś przygotowania do tego wyjątkowego dnia.  Wszystko musi być perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik. Suknia prawdopodobnie, albo już jest, albo właśnie się szyje, albo dokładnie wiesz co być chciała. Przeglądasz propozycje makijaży, bukietów ślubnych i fajnych fryzur damskich. Z pewnością niejedna panna młoda z krótkimi włosami przeżywa chwile zwątpienia. Przecież w katalogach mody ślubnej wszystkie modelki mają piękne długie pukle, misterne upięcia, a Ty za nic w świecie nie zdążysz zapuścić włosów. Więc jak ułożyć krótkie włosy panny młodej? Znalazłyśmy kilka inspiracji na ślubne fryzury dla krótkich włosów. A może zdecydujesz się je obciąć jeszcze przed ślubem?

Fryzury ślubne dla krótkich włosów

fot. pixabay.com

 

Uwielbiasz swoją krótką fryzurkę, ale nie masz pojęcia jakie uczesanie będzie odpowiednie na dzień ślubu? W takim razie inspiracje, które udało nam się znaleźć są idealne dla Ciebie! Znajdziesz wśród nich pomysły na fryzury ślubne dla krótkich włosów – zarówno fryzurek pixie, jak i bardzo popularnych obecnie fryzur na boba.   W każdej z nich możesz wyglądać kobieco, romantycznie i przepięknie! I każda z nich jest odpowiednia na ślub i idealnie pasuje do sukni ślubnej.

Planując jak ma wyglądać ślubna fryzura, szczególnie w przypadku króciutkich włosów warto postawić na odpowiednią biżuterię – również tą we włosach! Zdobione opaski, spinki, grzebyki, wianki w pewnością urozmaicą te najkrótsze fryzurki. Są również bardzo modne w ślubnych stylizacjach i coraz częściej zastępują welon.

Zapraszamy do galerii: Fryzury ślubne dla krótkich włosów

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (197 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...