Fryzury nie tylko na lato – luźne upięcia i lekki nieład

Fryzury damskie na lato powinny być lekkie, zwiewne, stylizowane na nieco zagubione i rozwiane.  Lekki nieład i upięcia włosów to zdecydowanie najmocniejszy trend, który zaobserwujemy w mieście, na plaży i na wakacjach. Naturalność to podstawa, w której będziemy się dobrze czuły w każdej sytuacji, więc jeśli lubisz luźne upięcia i efekt pogniecionych włosów to te propozycje fryzur przypadną Ci do gustu – nie tylko latem!

Fryzury na lato – Warkocze

fantazyjna fryzura - upięcie w kitki

fot. EAST NEWS

fryzury w warkoczami

fot. EAST NEWS

Poukładanym i wymuskanym włosom w tym sezonie mówimy stanowcze nie! Teraz możesz szaleć i inspirować się codziennością, a co więcej efektowną fryzurę stworzysz w 5 minut używając swojej dobrze dobranej szczotki do włosów. Bałagan na głowie, warkocz zaczesany do tyłu lub na bok, niejednolite, lekko powyciągane pasma włosów to cała technika tego uczesania.

Zobacz także inne warkocze – na przykład misterne warkocze DNA:

Idealna fryzura to przede wszystkim zdrowe i piękne włosy. Pamiętaj o nich zawsze, nie tylko podczas robienia fajnej fryzury. Mając na myśli codzienną pielęgnację od razu przychodzi nam do głowy – czesanie. Odpowiednie i umiejętne rozczesywanie to podstawa do pięknych i zdrowych włosy. Pamiętaj też o dobrze dobranej szczotce do rodzaju Twoich włosów. Jeśli masz cienkie – potrzebujesz odpowiednio wyprofilowanej i miękkiej szczotki, przy grubych lepiej sprawdzi się twardsza. Codziennie powinno się szczotkować włosy około 3 razy.

Fryzury na lato – Koki

upięcie włosów na czubku głowy

fot. EAST NEWS

upięcie włosów z tyłu

fot. EAST NEWS

fryzura kok

fot. EAST NEWS

 

 

 

To trend, który nigdy nie wychodzi z mody. Zarówno wiosną jak i teraz koki stały się jedną z ulubionych przez kobiety fryzur. Łatwe w wykonaniu, efektowne i bardzo naturalne sprawdzają się w każdej sytuacji. Kok nawet po całym dniu, kiedy jest już nieco rozpadający się nadal wygląda fajnie chociaż mniej formalnie.

Fryzury na lato – Upięcia

upięcie włosów z kwiatami

fot. EAST NEWS

fantazyjna fryzura - upięcie w kitki

fot. EAST NEWS

kok zawijany - fryzura

fot. EAST NEWS

fantazyjna fryzura - upięcie w kitki

fot. EAST NEWS

fantazyjna fryzura - upięcie w kitki

fot. EAST NEWS

 

Dla osób, które uwielbiają wszelkiego rodzaju upięcia, koki i warkocze mamy coś ekstra. Połączenie zarówno jednego i drugiego, czyli upięcia w których również chodzi o bardzo naturalny wygląd. Wystarczy z części włosów zapleść warkocz, resztę poupinać lub zrobić kok, wypuścić luźno kosmyki z przodu i gotowe.

Classic-Thick-Hair--2

Szczotki do różnych grubości włosów – Michel Mercier

Latem fryzury powinny wyglądać bardzo świeżo, naturalnie, ale efektownie, dlatego najważniejsze, aby Twoje włosy były zdrowe i dobrze pielęgnowane. Odpowiednie szczotkowanie, dobrze dopasowaną szczotką, nawilżanie i ochrona przed promieniami słonecznymi to podstawa. Przy wyborze szczotki pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na jej rodzaj: do włosów cienkich, normalnych lub grubych – nowość od Michel Mercier.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (148 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...