Francuski szyk – inspiracje

francuski-szyk-2

fot. depositphotos

Francuski styl charakteryzuje klasa, elegancja i szyk. Francuzki zawsze wyglądają modnie i światowo.

Przyglądając się bliżej ich stylizacjom dochodzimy do wniosku, że diabeł tkwi w szczegółach. Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody, w połączeniu ze stylowymi dodatkami sprawi, że i Ty będziesz wyglądała jak Paryżanka, dlatego jeśli lubisz ten styl sprawdź nasze propozycje!

Francuski szyk – zobacz gotowe stylizacje

Stylizacja 1

Zestawienie bieli i czerni to klasyka, którą możesz w nadchodzącym sezonie zastąpić odcieniami granatu lub szarości. Francuzki stawiają na prostotę, ale w niezwykłych formach, dlatego spódnica   tulipan, w połączeniu z białym t-shirtem, będzie wyglądała efektownie. Do tego koniecznie kolorowa apaszka, okulary, tak charakterystyczne dla Paryżanek i… trampki z koronki. Coraz częściej szpilki właśnie zastępowane są butami typu jazzówki czy trampki.

Stylizacja 1 (1)

Stylizacja 2

Nasza druga propozycja jest dla osób, które uwielbiają też styl marynarski. Połączenie pasków z czerwienią i bielą sprawi, że będziesz wyglądała modnie, ale też elegancko. Francuzki słyną z łączenia wygody ze stylem glamour, dlatego śmiało możesz łączyć eleganckie ubrania ze sportowym obuwiem.

Stylizacja 2 (1)

Stylizacja 3

Odcienie granatu, biel i marynarskie paski w połączeniu z czerwienią, to zdecydowanie najbardziej stylowy, francuski zestaw. Prosty, a jednak spektakularny. Nasza ostatnia propozycja to look na przykład do pracy. Modna elegantka! To zawsze się podoba!

Stylizacja 3 (1)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (266 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...