Fragment poradnika „Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat”

No dobrze, urodziło ci się dziecko, i co teraz? W księgarniach już możecie znaleźć niecierpliwie wyczekiwane wznowienie poradnika Kaz Cooke „Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat”. Książka ta stała się niezwykle popularna wśród świeżo upieczonych rodziców, dodając im otuchy, rozśmieszając i nie forsując jednej – jedynie słusznej – metody postępowania przy opiece i wychowaniu dzieci od urodzenia do lat pięciu. To książka pełna fachowych rad ekspertów, do których oczywiście zaliczają się też doświadczeni rodzice, to coś więcej niż zwykły poradnik. To też szeroki wachlarz porad, informacji, podpowiedzi i pomysłów dla świeżo upieczonych rodziców.

Kaz Cooke 'Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat'

Przeczytajcie fragment książki:

22 października ukaże się niecierpliwie wyczekiwane wznowienie poradnika Kaz Cooke Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat. Książka ta stała się niezwykle popularna wśród świeżo upieczonych rodziców, dodając im otuchy, rozśmieszając i nie forsując jednej  – jedynie słusznej – metody postępowania przy opiece i wychowywaniu dzieci od urodzenia do lat pięciu. Rady, zalecenia i wskazówki podane są w niezwykle błyskotliwym, humorystycznym, pełnym zrozumienia i ciepłym stylu Kaz Cooke; dodatkowym atutem książki jest jej przejrzysty i nowoczesny układ oraz rysunki autorki, które stanowiąc celną puentę omawianych zagadnień, potrafią często rozśmieszyć do rozpuku.

Po wyczerpaniu się pierwszego nakładu, Dzieciozmagania stały się jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku wtórnym poradników dla rodziców – używane egzemplarze trafiały na serwisy aukcyjne, osiągając nierzadko bardzo wysokie ceny.

Wydawnictwo Insignis od dłuższego czasu pracowało nad nowym wydaniem Dzieciozmagań, w którym miały zostać uwzględnione wszystkie zmiany, jakie pojawiły się w odświeżonej australijskiej edycji poradnika. Nie zabrakło gruntownej aktualizacji i rozbudowy działów z informacjami, źródłami,  odsyłaczami i adresami. Wszystko to rzecz jasna zaadaptowane do polskich realiów, polskiego prawodawstwa i z uwzględnieniem polskich stron internetowych, książek, źródeł i instytucji. Doszło sporo nowych rysunków Kaz Cooke, książka zyskała nową okładkę i od tego wydania dostępna jest wyłącznie w bardzo wygodnej tzw. oprawie zintegrowanej, która chroni aż 816 stron książki!

Dzieciozmagania wraz z innym poradnikiem Kaz Cooke – Ciężarówką przez 9 miesięcy – to pozycja, której nie sposób odmówić statusu kultowej. To jedyny taki poradnik na rynku, który przez bardzo humorystyczne i podtrzymujące na duchu podejście do problemów spędzających resztki snu z oczu niewyspanych, świeżo upieczonych rodziców nie utracił niczego ze swojej  bogatej treści, szerokiego spektrum poruszanych zagadnień i bardzo profesjonalnego, konsultowanego ze specjalistami podejścia do wielu ważkich kwestii z dziedziny opieki nad dzieckiem. Zresztą – jak pisze sama Kaz Cooke – Dzieciozmagania  to coś więcej niż tylko poradnik. I trudno się z nią nie zgodzić.

LINK BEZPOŚREDNI DO FRAGMENTU:

http://bit.ly/dzieciozmagania

KOD DO ZAMIESZCZENIA NA STRONIE WWW:

<div data-configid=”2214091/9695882″ style=”width: 525px; height: 525px;”></div><script type=”text/javascript” src=”//e.issuu.com/embed.js” async=”true”></script>

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (113 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  25 października 2014 08:36

  Czytałam Ciężarówką przez 9 miesięcy tej autorki i bardzo polecam. Po przeczytaniu fragmentu jestem pewna,że i ta książka by mi się spodobała.

  Odpowiedz
 2. bbo  26 października 2014 19:44

  A ja czekam też na propozycję lektury na wesoło o nastolatko-zmaganiach 🙂

  Odpowiedz
 3. martucha180  26 października 2014 20:23

  I tytuł fajny.

  Odpowiedz
 4. stokrotkapolna  12 listopada 2016 04:00

  Przydałaby się ta lektura.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany