Forma, jakość i styl – kolekcja Outfit Format

Scena jak z filmu, ale i z życia wzięta –  kobieta stojąca przed otwartą szafą, z której wręcz wysypują się ubrania… znamy to doskonale. Na ogół widok ten uzupełnia ścieżka dźwiękowa z tekstem „Ja nie mam co na siebie włożyć!”. Czasami w zakupowym szaleństwie i zapełnianiu szaf jest jakaś metoda. Na ogół jednak niekoniecznie ilość równa się jakość. Nie zawsze pełne wieszaki i półki oznaczają możliwość skomponowania idealnego zestawu na każdą okazję.

outfitformat-lato-2015

Stylowy outfit

Stylizacja, outfit – to słowa, które zastępują dziś sformułowania takie jak „nieźle się ubrałam”, „tak wyglądam na okoliczność…” itp. W tym kontekście nazwa nowej polskiej marki – Outfit Format – jest jak najbardziej adekwatna do modeli, fasonów, strojów, które firma proponuje nowoczesnym kobietom. Przy czym warto zaznaczyć, że nie jest to nowoczesność w rozumieniu ślepego podążania za wszystkimi trendami czy też awangarda i ekstrawagancja za wszelką cenę.

 

Outfit w dobrej formie

Outfit Format – bo liczy się dobry styl, wrażenie, forma i jakość. Z całą pewnością nie tak łatwo wykreować stroje, które będą jednocześnie wyrafinowane, ponadczasowe, stylowe i naprawdę efektowne. W interpretacji Outfit Format zapewnia to szlachetna prostota i minimalizm. Zarówno w formie, jak i kolorystyce. Przy takim założeniu liczy się każdy detal i ogólne wrażenie. Graja kolory, fasony i najlepsze materiały.

 

Za co kobiety pokochają Outfit Format?

Przede wszystkim za kompatybilność, modularność, klasę i uniwersalny styl. To wartości, na które stawia producent ubrań spod znaku Outfit Format. Co oznacza modularność kolekcji? Otóż wszystkie elementy garderoby z logo Outfit Format doskonale się komponują, tworząc udane stylizacje na wiele okazji. Kompatybilność marki Outfit Format wynika z minimalizmu oraz prostoty i oznacza, że spodnie, sukienki, jedwabne koszule czy eleganckie płaszcze będą efektownie podkreślać i uzupełniać inne ubrania z kobiecej garderoby.

Proste, ale wyszukane formy, niewielka gama kolorów – dzięki temu stylowa kobieta staje przed doskonale zorganizowaną szafą i bez trudu komponuje codzienny, nomen omen, outfit czy też strój na biznesowy lunch albo wieczór w teatrze.

Propozycje marki:

Look-5

Look-4-

outfitformat-2

Look1

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (162 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Anitella  2 czerwca 2015 11:32

  Kompatybilność, modularność? 🙂 Zwał jak zwał. Jak dla mnie trend troszkę przydużych ubrań jest nawet ciekawy, ale niebezpiecznie zaburza proporcje sylwetki. Co do fasonów, to widzę nawiązanie do mody sprzed lat. Kolejki do sklepów w latach osiemdziesiątych były pełne takich modystek 🙂

  Odpowiedz
 2. Anita  9 czerwca 2015 10:57

  na ostatnim zdjęciu wygląda jak w długiej piżamie..

  Odpowiedz
 3. Patriszia  21 czerwca 2015 22:11

  Takie „babcine” te ubrania…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany