Forma, jakość i styl – kolekcja Outfit Format

Scena jak z filmu, ale i z życia wzięta –  kobieta stojąca przed otwartą szafą, z której wręcz wysypują się ubrania… znamy to doskonale. Na ogół widok ten uzupełnia ścieżka dźwiękowa z tekstem „Ja nie mam co na siebie włożyć!”. Czasami w zakupowym szaleństwie i zapełnianiu szaf jest jakaś metoda. Na ogół jednak niekoniecznie ilość równa się jakość. Nie zawsze pełne wieszaki i półki oznaczają możliwość skomponowania idealnego zestawu na każdą okazję.

outfitformat-lato-2015

Stylowy outfit

Stylizacja, outfit – to słowa, które zastępują dziś sformułowania takie jak „nieźle się ubrałam”, „tak wyglądam na okoliczność…” itp. W tym kontekście nazwa nowej polskiej marki – Outfit Format – jest jak najbardziej adekwatna do modeli, fasonów, strojów, które firma proponuje nowoczesnym kobietom. Przy czym warto zaznaczyć, że nie jest to nowoczesność w rozumieniu ślepego podążania za wszystkimi trendami czy też awangarda i ekstrawagancja za wszelką cenę.

 

Outfit w dobrej formie

Outfit Format – bo liczy się dobry styl, wrażenie, forma i jakość. Z całą pewnością nie tak łatwo wykreować stroje, które będą jednocześnie wyrafinowane, ponadczasowe, stylowe i naprawdę efektowne. W interpretacji Outfit Format zapewnia to szlachetna prostota i minimalizm. Zarówno w formie, jak i kolorystyce. Przy takim założeniu liczy się każdy detal i ogólne wrażenie. Graja kolory, fasony i najlepsze materiały.

 

Za co kobiety pokochają Outfit Format?

Przede wszystkim za kompatybilność, modularność, klasę i uniwersalny styl. To wartości, na które stawia producent ubrań spod znaku Outfit Format. Co oznacza modularność kolekcji? Otóż wszystkie elementy garderoby z logo Outfit Format doskonale się komponują, tworząc udane stylizacje na wiele okazji. Kompatybilność marki Outfit Format wynika z minimalizmu oraz prostoty i oznacza, że spodnie, sukienki, jedwabne koszule czy eleganckie płaszcze będą efektownie podkreślać i uzupełniać inne ubrania z kobiecej garderoby.

Proste, ale wyszukane formy, niewielka gama kolorów – dzięki temu stylowa kobieta staje przed doskonale zorganizowaną szafą i bez trudu komponuje codzienny, nomen omen, outfit czy też strój na biznesowy lunch albo wieczór w teatrze.

Propozycje marki:

Look-5

Look-4-

outfitformat-2

Look1

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (163 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...