Temat: zakupy zdrowej żywności przez internet

4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #722161
  Ela
  Participant

  Witajcie, zwracam się przede wszystkim do dziewczyn, które tak jak ja uwielbiają jeść same zdrowe rzeczy i są anty wszelkiemu niezdrowemu jedzeniu. Od ponad dwóch lat udaję mi się na szczęście wytrwać w swych postanowieniach. Dotychczas zaopatrywałam się w lokalnym ekologicznym sklepie, który był blisko mojego domu jednak niestety został przeniesiony. Stwierdziłam, że może i to dobrze bo , przecież bardzo dużo osób kupuje tego typu produktów właśnie przez internet co niesie za sobą dwa plusy w postaci oszczędności pieniędzy jak i czasu. Mając dziś nieco czasu , przejrzałam kilka stron internetowych i tak na stronie https://www.sante.pl/ znalazłam kilka produktów, które mi wydają mi się smaczne.Niestety nigdy wcześniej nie zamawiałam z tej strony, więc chciałabym Was zapytać o opinie. Czy wiecie ile czeka się na przesyłkę ?:) Pozdrawiam serdecznie, i życzę miłego dnia! 🙂

  #724468
  hania8306
  Participant

  Polecam sklep jest super.

  #790771
  acapela
  Participant

  Zamawiam w sklepach online typu KRUKAM.PL. Nawet ostatnio wybierałam tam mąkę migdałową, przekąski typu zdrowe batoniki, owoce liofilizowane do wypieków, olej kokosowy. Bardzo cenię ten sklep, bo oferują chyba największy wybór produktów typu bio i eco, ze sprawdzonych źródeł.

  #791138
  Sabdaza
  Participant

  Bardzo często te etykietki bio i eco znaczą tyle co nic. Używane są pestycydy (które i tak nie przekraczają norm szkodliwości) tylko, że nie są poddawane syntezie chemicznej – ale i tak są pestycydami i często nawet bardziej szkodliwe dla środowiska. Dodatkowo używa się nieproduktywnych metod i zużywa się więcej przestrzeni.

4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.