Temat: Wkładki do stanika (materiałowe i silikonowe)

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #790695
  Skosa Sandra
  Participant

  Witajcie dziewczyny, ostatnio kupiłam sobie strój kąpielowy i mam problem z górną częścią. Mam mały biust i chciałabym poprawić jego wizualny wygląd, dlatego mam pytanie czy któraś z Was używała wkładek push up do stroju? Czy warto w takie zainwestować? Jeśli tak to proszę o polecenie gdzie zamówić itp. Dzięki. Pozdrawiam.

  #792463
  nadiali
  Participant

  W sumie też się zastanawiałam jak to jest z tymi wkładkami takimi serio wkładanymi. Bałabym się, że mi coś ucieknie w trakcie pływania 😀

  #792510
  Skosa Sandra
  Participant

  Też o tym pomyślałam, ale może gdyby były idealnie dopasowane to nie byłoby problemu.

  #792775
  SajonarA
  Participant

  No to jest chyba normalne, ze człowiek sie boi, ze nagle da nura do wody a mu coś wypłynie wkładka 😀 Przecież ja bym się chyba ze wstydu tak spaliła, ze woda by wyparowała 😀

  #792781
  Skosa Sandra
  Participant

  No masz rację, szczególnie na basenie, ale wstydem też jest to, że piersi mi będą pływać w stanik i będzie odstawał. Szkoda mi go wyrzucać.

  #794734
  SajonarA
  Participant

  Nie no wiadomo. Normana sprawa. Ważne żebyś ty się czuła dobrze w stroju 🙂

  #796026
  kyrisa
  Participant

  Z czasem doszłam do wniosku, iż nie chce mi się już w coś takiego bawić! Dlatego postanowiłam o powiększeniu piersi, aby mieć święty spokój i przy okazji wyglądać znacznie lepiej, atrakcyjniej. Najważniejsze okazało się skorzystanie z usług fachowca, który by mój wygląd poprawił. Zajął się tym Michał Chalcarz z gabinetu w Bydgoszczy. Chyba usta też u niego powiększę!

  #796028
  Skosa Sandra
  Participant

  Niestety mnie nie stać na powiększenie biustu.Poza tym bałabym się.

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.