Temat: Weekend we dwoje – randki po ślubie

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  Danusia 3 dni, 14 godz. temu.

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #703255

  Mattik
  Participant

  Jak w waszych związkach wyglądały wspólne wypady za czasów narzeczeństwa, a jak to się zmieniło po ślubie? U mnie po ślubie spadła częstotliwość wszelkiego rodzaju wyjść, których mi brakuje. Ostatnim razem w lipcu (na początku) odwiedziliśmy piernikowe miasto. Było miło. Skosztowaliśmy specjałów kuchni w Starym Metropolis http://www.staremetropolis.pl/ ale od tamtego czasu minęły już dwa miesiące. Może to normalne? Może ja tylko chcę zbyt dużo?

  #703340

  Anett13
  Participant

  Stałe zwiazki z czasem sie zmieniają, ale to czy będą w nich wspólne wyjścia, czy wyjazdy zależy od obu stron (o ile oczywiście kwestie ekonomiczne nie sa powodem mniejszej czestotliwosci wspólnych wyjść/wyjazdów). Moze jesli chcesz sie gdzieś wybrać, to sama zarezerwuj hotel, kup bilety, czy zamów stolik w restauracji i nie czekaj, aż zrobi to Twój partner. Ja mojemu meżowi też potrafie powiedzieć, że chcę do teatru na określona sztukę i zeby poszukał biletów w dogodnym dla nas terminie.

  #703647

  Mattik
  Participant

  Planuję przejąć inicjatywę bo ta bierność trochę mnie męczy. Szukam rozwiązania problemu bo nie chcę, żeby małżeństwo nas przytłoczyło.

  #704646

  Anett13
  Participant

  tylko nie bierz wszystkiego totalnie na siebie, chłopy to leniwe bestie i jak sie przyzwyczai, to nic sam nie wymyśli, rzuc czasem np – w sobotę idziemy na kolację do restauracji, poszukaj czegos, gdzie jest miło/ gdzie jest kuchnia… (np włoska, czy inna jaka lubicie) 🙂

  #706085

  Danusia
  Participant

  ja ostatnio również nie mam zupełnie czasu i mijamy się z moim mężem…

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.