Temat: Uzależnienie od alkoholu.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  marykate 3 mies. temu.

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #679775

  DiKin
  Participant

  Potrzebuje na szybko znaleźć ośrodek leczący alkoholizm w Łodzi lub bliskiej okolicy? Miał ktoś z tym styczność może doradzić jakieś miejsce sprawdzone, w którym problem będzie tak długo leczony, aż zniknie? Sporo pozytywnych opinii można wyczytać na temat tego miejsca – http://patromed.pl/terapia-alkoholowa-lodz ktoś kojarzy? Sprawa jest dość pilna bo wchodzi w grę jeszcze przemoc i zagrożenie życia. Więc tylko konkretne porady.

  #712951

  Elzbieta677
  Participant

  Nie znam żadnego ośrodka w Łodzi za to mogę polecić Domowy Detoks- http://domowydetoks.pl/psychoterapia/ Prowadzą odtruwanie domowe, psychoterapię indywidualną i grupową a także wsparcie dla osób współuzależnionych. Jednak nie zapominaj, że to osoba uzależniona musi chcieć się leczyć.

  #716325

  Lusy
  Participant

  Musi byc to zaufany ośrodek, aby osoba uzależniona się nie zraziła i chciała tam kontynuować terapię. Jeżeli chodzi o inne ośrodki to znam ranking ośrodków (https://osrodkiterapii.pl/), jest to ranking z autentycznymi opiniami i ocenami – przynajmniej mi ranking ten sporo pomógł przy wyborze, osobiście mam do tego miejsca ogromne zaufanie

  #734897

  Natalia
  Participant

  W przypadku moim, a dokładnie mojego ojca terapia odbywała się Choceńskim Ośrodku Terapii Uzależnień Oaza.

  Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Oaza
  87-850 Choceń
  Ługowiska 1

  kom.: 883 95 70 70 – 24h
  e-mail: [email protected]

  #777332

  marykate
  Participant

  Oj ja moge polecic w kujawsko-pomorskim ośrodek NEFO jedynie. Ale jest to bardzo dobre miejsce, zeby pobyc ze soba, swoimi problemami, nalogami i stac sie nowym czlowiekiem. Dzieki kilkutygodniowej terapii udalo mi sie porzucic nalog w postaci używek… nie bylo latwo, ale zajecia w czasie terapii pozwolily mi sie bardziej otworzyc i zrozumiec swoje myslenie.

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.