Temat: szkola rodzenia

10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #269223
  kate1980
  Participant

  uczęszczałyście do szkoły rodzenia? warto? jak wrażenia?

  #340495
  Joasia82
  Participant

  Ja niestety nie, bo nie ma w mojej miejscowości. Myślę, że jak jest na miejscu to warto

  #340496
  kloss1
  Participant

  Ja sama nie uczęszczałam, ale któregoś dnia jechałam tramwajem i siedziała za mną pewna Pani, która swojej koleżance opowiadała że przy dwóch ciążach chodziła do owej szkoły i bardzo chwaliła. 

  #340497
  kate1980
  Participant

  no szkoda że w mojej miejscowości niestety nie ma. napewno wiele było by chętnych osób.

  #340498
  pathyelisia
  Participant

  to zależy, czy to jest twoja pierwsza ciąża
  myślę, że jak pierwsza, to warto, bo wtedy nie wiadomo czego oczekiwać a tam Ci wszystko wyjaśnią 

  #340499
  agnieszka1984
  Participant

  ja nie chodziłam do szkoły rodzenia, bo nie miałam takiej możliwości a szkoda. Podczas pierwszego porodu zupełnie nie wiedzialam jak mam oddychać i  jakie pozycje przyjmować by ból byl mniejszy. W szpitalu jak to bywa czasem trafisz na jakąś wredotę co ma cię totalnie gdzieś i nic ci nie powie co i jak. Za drugim razem byłam już mądrzejsza i było lżej, wiedziałam co mnie czeka. Myśle,ze jesli jest możliwość to warto chodzić do szkoły rodzenia.

  #594252
  Anett13
  Participant

  Temat dość stary, ale jakby ktoś poszukiwał szkoły rodzenia w Warszawie, to polecam przy szpitalu praskim. Bezpłatna, bardzo fajnie prowadzona, naprawdę dużo się można dowiedzieć, szczególnie, jeśli to pierwsza ciąża.

  #600196
  nataliaa
  Participant

  przy pierwszej ciąży z pewnością będę chodziła na zajęcia do szkoły rodzenia, bo na pewno zawsze się przydadzą i w czymś pomogą. tylko nie ma takiej placówki w mojej miejscowości, więc będę musiała dojeżdżać..

  #671160
  ewalub
  Participant

  Nie chodziłam i jakoś dałam sobie radę w czasie porodu 🙂 Moja siostra teraz chodzi, ale ma mieszane uczucia. Nie do końca jest zadowolona z tego jak zajęcia są prowadzone. Prowadząca ma tylko książkową wiedzę. Dużo zależy od tego na kogo się trafi.

  #672462
  Anett13
  Participant

  Na pewno, u mnie babka była mamą dwójki dzieci, położną czynnie pracującą i córką innej położnej. Dużo zajęć było do przećwiczenia w praktyce, dla mnie to naprawdę była cenna wiedza

10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.