Temat: renomowane szkolenia

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 7 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  Anonim 5 mies., 3 tyg. temu.

7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #685819

  andrzejewskim
  Participant

  witajcie dziewczyny,
  ostatnio się zastanawiałam nad szkoleniami zawodowymi. OStatnio widzę ze coraz mocniej i więcej są promowane np. takie szkolenia z bezpieczeństwa informacji (http://szkoleniaiso.edu.pl/bezpieczenstwo-informacji-szkolenia-iso-27001/) czy szkoleń przeznaczonych dla branży spożywczej lub kosmetycznej – ale tutaj juz nie typowo dla kosmetyczek tylko z zakresu bezpieczeństwa kosmetyków – czyli już zachodzi o laboratoria.

  Jak myślicie? co teraz bedzie ważne na rynku i jakie kompetencje coraz mocniej będą sie liczyły?

  z góry dzięki
  magda andrzejewska

  #701306

  Paula.m
  Participant

  Szkolenia i kursy są dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla dorosłych, którzy chcą się przekwalifikować. Ostatnio czytałam artykuł (https://urodaizdrowie.pl/ksztalcenie-dla-doroslych-szansa-na-przekwalifikowanie-sie) i myślę, że dużo osób chętnie z tego skorzysta.

  #702593

  acapela
  Participant

  Firm szkoleniowych jest mnóstwo. Sama kilka razy źle trafiłam i bardzo się sparzyłam, bo szkolenie okazywało się jedynie prezentacją samego „trenera”. Jeśli chodzi o prawo, to ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić szkolenia http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-prawo . Mają naprawdę świetnych trenerów i bardzo rozbudowane programy szkoleniowe idealnie dopasowane do danego zagadnienia.

  #704686

  yasminka
  Participant

  Jeśli zastanawialiście się nad rozpoczęciem szkolenia dla managerów lub trenerów, aby podnieść swoje kwalifikacje czy nawet zmienić bieg kariery, poczytajcie o tym na blogu http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog. Jest tam wiele ciekawych artykułów na temat coachingu. Bardzo ciekawa lektura.

  #716519

  WioLka34
  Participant

  Szkolenia podnoszące kwalifikację to zawsze dobry pomysł, który zaowocuje w przyszłości. Polecam tą ofertę – https://www.bnt-sigma.pl i ośrodek Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA. Organizują tam bardzo fajne szkolenia praktyczne, które przydadzą się w różnego typu stanowiskach. Warto cały czas inwestować w siebie i się dokształcać. Dzięki temu można polepszyć swoją pozycje na rynku pracy 🙂

  #717064

  Małgorzata
  Participant

  Co sądzicie o dodatkowych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej? Dobrze jest rozwijać swoje umiejętności a także zakres usług bo zarówno kosmetyka jak i inne zabiegi zmieniają się cały czas, fajną ofertę znalazłam tutaj https://cosmed24.pl/produkty/290-zaawansowane-techniki-w-mezoterapii-iglowej-szkolenie.php .

  #718925

  Anonim

  Ja byłam na szkoleniu organizowanym przez Soyer i bardzo sobie je chwalę. Ogromna wiedza przekazana, sporo można się nauczyć, materiały. Na prawdę wyszłam z wielką wiedzą! polecam jeżeli ktoś trafi na kursy organizowane przez nich!

7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.