Temat: renomowane szkolenia

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  yasminka 2 mies., 1 tydz. temu.

4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #685819

  andrzejewskim
  Participant

  witajcie dziewczyny,
  ostatnio się zastanawiałam nad szkoleniami zawodowymi. OStatnio widzę ze coraz mocniej i więcej są promowane np. takie szkolenia z bezpieczeństwa informacji czy szkoleń przeznaczonych dla branży spożywczej lub kosmetycznej – ale tutaj juz nie typowo dla kosmetyczek tylko z zakresu bezpieczeństwa kosmetyków – czyli już zachodzi o laboratoria.

  Jak myślicie? co teraz bedzie ważne na rynku i jakie kompetencje coraz mocniej będą sie liczyły?

  z góry dzięki
  magda andrzejewska

  #701306

  Paula.m
  Participant

  Szkolenia i kursy są dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla dorosłych, którzy chcą się przekwalifikować. Ostatnio czytałam artykuł i myślę, że dużo osób chętnie z tego skorzysta.

  #702593

  acapela
  Participant

  Firm szkoleniowych jest mnóstwo. Sama kilka razy źle trafiłam i bardzo się sparzyłam, bo szkolenie okazywało się jedynie prezentacją samego „trenera”. Jeśli chodzi o prawo, to ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić szkolenia http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-prawo . Mają naprawdę świetnych trenerów i bardzo rozbudowane programy szkoleniowe idealnie dopasowane do danego zagadnienia.

  #704686

  yasminka
  Participant

  Jeśli zastanawialiście się nad rozpoczęciem szkolenia dla managerów lub trenerów, aby podnieść swoje kwalifikacje czy nawet zmienić bieg kariery, poczytajcie o tym na blogu http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog. Jest tam wiele ciekawych artykułów na temat coachingu. Bardzo ciekawa lektura.

4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.