Temat: Psycholog w Warszawie, jaki?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 5 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  Mia 1 rok, 7 mies. temu.

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #712929

  Mattik
  Participant

  Coraz częściej zastanawiam się czy nie powinnam udać się do psychologa. Mam ciągle smutny humor i płacze. Do tego zaczynam mieć lęki. Czy z takimi objawami mam iść do psychologa, czy psychiatry? Może możecie polecić dobrego specjalistę? Bo sprawdzałam możliwość kontaktu w http://psychoterapiacotam.pl/kontakt i widzę, że tam mają też kilku lekarzy i możliwość terapii online. Ale strasznie mnie to stresuje i nie wiem co robić. Możecie coś pomóc?

  #712956

  Anett13
  Participant

  w Warszawie, to z czystym sercem mogę polecić takiego pana, ma bardzo dobre opinie – https://www.znanylekarz.pl/igor-rotberg/psycholog-terapeuta/warszawa

  #713177

  bonaa
  Participant

  W Warszawie przyjmuje wielu dobrych psychologów, choćby w klinikach PsychoMedic.pl, w mieście jest ich kilka, m.in. w Centrum i Pradze Płn. – mają dobre opinie, także warto ich sprawdzić. Uważam jednak, ze lepiej zgłosić się do psychiatry – w razie czego może bowiem przepisać leki, a te naprawdę pomagają. Na https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można się z nimi skontaktować.

  #713674

  Lusy
  Participant

  Zdecydowanie bardziej polecam kolektyw Psychologgia i Panią Annę Szapert.

  #720467

  Mia
  Participant

  W takiej sytuacji polecałabym psychologa klinicznego, sama chodziłam z podobnymi problemami do Macieja Ręgwelskiego do Porta Medica i mi pomógł bardzo. też się zastanawiałam czy nie iść od razu do psychiatry ale lekami wszystkiego nie załatwisz, tylko usuniesz objawy a na pewno nie przyczynę. Lepiej na początek iść do psychologa. Pana Macieja w Warszawie polecam szczególnie, ma duże doświadczenie i wzbudza zaufanie już na pierwszej wizycie.

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.