Temat: Poród w prywatnym szpitalu.

3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #704080
  Tyou12
  Participant

  Jakie jest wasze podejście do tematu porodu prywatnie? Jestem w 3 miesiącu ciąży i zastanawiam się czy nie wybrać takiej opcji. Pewnie jak większość kobiet ciężarnych panicznie się tego boję. Jestem z Łodzi i w prywatnych przychodniach Salve pojawiła się taka opcja choć ostatnio widziałam też, że można rodzić tam na NFZ: http://salve.pl/porody/oferta-szpitala/porod-w-ramach-kontraktu-z-nfz/ zastanawiam się jaka będzie różnica między szpitalem prywatnym a tym państwowym?Który wybrać?

  #704692
  Anett13
  Participant

  ja sie zastanawiałam nad prywatnym, ale był to jednak strasznie duzy koszt, a w razie problemów i tak wiozą do szpitala o wysokiej referencyjności, dlatego pooglądałam porodowki w państwowych szpitalach i zdecydowałam się jednak na jeden z państwowych

  #717035
  celias
  Participant

  Myślę, że opieka medyczna będzie na podobnym poziomie. Warto wcześniej odpowiednio się przygotować. Popatrzeć na dostępne opcje, sprawdzić czy wyprawka dla maluszka (https://www.morelkowe.pl/) jest gotowa i czekać. Jestem zdania, że do tematu trzeba podejść na spokojnie.

3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.