Temat: Jaki alkohol na wesele?

3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #702288
  Mattik
  Participant

  Jaki mieliście alkohol na weselu? Czy zdecydowaliście się tylko na wódkę weselną czy też na trunki typowo dla kobiet? U mnie w rodzinie i koleżanki wódki nie piją, ja w sumie również. Dlatego prócz wódki chcę jeszcze kupić jakieś wina czy coś. Zamówienie składamy przez Internet w https://eluxo.pl/pl/3-alkohole bo jest spory wybór alkoholi, może możecie polecić jakąś nazwę która sprawdzi się na tę okoliczność?

  #702313
  Anett13
  Participant

  czasy sie zmieniły i teraz za dużo wódki na weselach się nie wypija. Panowie i owszem siegaja po wódke, ale kobiety coraz częściej wybierają wino, wiec dobrze je mieć w róznych wariantach.

  #713413
  Alluska12
  Participant

  My zdecydowaliśmy się dodatkowo na kilka butelek whiskey dla panów, którzy nie przepadają za wódką i za kilkoma butelkami wina różnego rodzaju. Dodatkowo na wiejskim stole stały robione przez znajomych trzy rodzaje likierów i bimber 🙂 Ogólnie polecam urozmaicony alkohol na weselu, nie każdy lubi wódkę i jest to zawsze fajne rozwiązanie. Nie ma co przesadzać też z ilością alkoholu kolorowego, bo u nas sporo tego jednak zostało.

3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.