Temat: Jak sprawić, żeby on pokochał jeszcze bardziej?

6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #679557
  karr96
  Participant

  Jesteśmy razem już od jakiegoś czasu i wprawdzie niczego nam nie brakuje…, ale co mogę robić, żeby ta miłość, to uczucie nie osłabło, żeby cały czas była ta sama więź, ta namiętność?? Macie jakieś sposoby? Może pomysły na romantyczne kolacje?

  #706489
  love forever
  Participant

  Z tego co wiem, mężczyźni najbardziej kochają takie kobiety, które dobrze gotują i nie boją się wyzwań w łóżku. W związku z czym według mnie powinniśmy bawić się seksem, nie bojąc się przy tym sięgać chociażby po takie suplementy jak BeLove http://brolife.pl/ . Wpływa on bardzo korzystnie na smak wydzielin intymnych, co zapewni większy komfort w trakcie seksu oralnego, wobec czego moim zdaniem na pewno warto wypróbować ten produkt.

  #713472
  Anonim
  Nieaktywne

  Kobitki oprócz talentów kulinarnych jak i tych łóżkowych, faceci są bardzo podobni do nas również lubią coś dostawać. To pokazuje facetom że nam na nich zależy i również lubią być rozpieszczani. Moja siostra ostatnio swojemu kupiła zegarek http://protime24.pl/product-aar-46022-Zegarek-Adriatica-Mens-strap-A8193-K264CH-Meski-Kwarcowy-Wskazowkowy.html Jej facet prawie głową sufit rozbił ze szczęścia jak go dostał. Polecam.

  #744937
  Marta
  Participant

  wg psychologii od czasu do czasu proś go o przysługę. wbrew pozorom to nie działa tak, że im bardziej Ty będziesz miła, tym bardziej on będzie do Ciebie przywiązany, tylko na odwrót. Jego mózg odbierze to jako przywiązanie, jeśli on będzie coś robił dla Ciebie.

  #761372
  Belle56
  Participant

  ….

  #791350
  Pyruna
  Participant

  Badź spontaniczna 😛

6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.