Temat: Internet stacjonarny w Lublinie

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #785548
  banta
  Participant

  Ktoś może tam mieszka? Szukamy sprawdzonego dostawcy. Na kogo warto postawić? Chodzi głównie o stabilność, niezawodność, a łącze wcale nie musi to być mega szybkie – wystarczy 100 MB/s. Co o tym sądzicie?

  #786078
  Tolka
  Participant

  Ja. Ale to musisz po prostu podać adres. W jednej części masz dostępne takie usługi, a w innej całkiem inne, więc nie ma sensu wskazywanie firm. Wiadomo, że prawie wszędzie będzie net mobilny, ale już nie światłowody.

  #786135
  banta
  Participant

  Ale jak mam podać adres? Tutaj? Bądź poważna. Jeśli ci wyślę go na privie, to wystarczy, żeby zweryfikować te informacje?

  #786476
  Tolka
  Participant

  No to inaczej. Tutaj masz wszystko opisane – https://panwybierak.pl/oferty/internet-domowy-stacjonarny/56
  Tzn. co i jak zrobić, jak działać. Więc po prostu podaj dane – ona ich nie zapisuje, tylko na tej podstawie wyświetla wyniki.
  Tzn. pokazuje oferty dostępne pod daną lokalizacją. Wszystko powinno być OK.

  #786492
  banta
  Participant

  I to jest w 100 proc. sprawdzone? Nie ma takiego ryzyka, że coś tam nie będzie się zgadzać? Weryfikowaliście przed podpisaniem umowy chociaż kilka ofert? Tzn. czy się zgadzają w stosunku do tego, co zostało tam wyświetlone?

  #786653
  Tolka
  Participant

  Sprawdzone. Nie patrzeliśmy wszystkich ofert, tylko część, ale to, co weryfikowaliśmy, rzeczywiście się zgadzało.
  Wierzyć nie musisz – przecież możesz wszystkie oferty porównywać ręcznie.
  Nikt ci nie broni 😉

  #791859
  Magda84
  Participant

  Nie wiem jak w lublinie ale wiem jak internet w poznaniu działa 🙁 Nie byłam zadowolona i zmieniłam na inea https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet teraz jestem dużo bardziej zadowolona, pakiety z przesyłem są większe i net działa szybciej a przy tym cena jest bardziej atrakcyjna i nie szukam zasięgu latają po całym domu. Cieszę sie ze ich znalazłam i się zdecydowałam

  #792024
  Magda84
  Participant

  Nie wiem jak w lublinie ale wiem jak internet w poznaniu działa zmieniłam na inea https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet teraz jestem dużo bardziej zadowolona, pakiety z przesyłem są większe i net działa szybciej a przy tym cena jest bardziej atrakcyjna i nie szukam zasięgu latają po całym domu. Cieszę sie ze ich znalazłam i się zdecydowałam

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.