Temat: Ile kosztuje zaprojektowanie kuchni?

7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #770886
  Mattik
  Participant

  W marciu planuję remont kuchnii, ale zastanawiam się nad tym, czy jej urządzenia na nowo nie zlecić projektantowi. Czy wiecie moze z jakimi kosztami taki projekt może się wiązać?

  #770982
  Ewus
  Participant

  to zależy na jakim projekcie Ci zależy:) Ja np. miałam ogólny projekt, wizualizację od projektantki ale dodatkowo projekt (za darmo już) zrobił mi człowiek, który wykonywał meble pod wymiar. To on mi ostatecznie dopasował wszystko co do milimetra, wraz z tym kontaktami do mojej kuchni.
  Projektanci niechętnie podejmują się jednego pomieszczenia – przynajmniej Ci których znam…

  #771314
  Mozi
  Participant

  Ewuś, prawdopodobnie trafiłaś do projektantów, którzy mają takie a nie inne zasady i podejmują się większych zleceń. Na https://www.abrys.net/koszty-projektu-kuchni-w-abrys/ jest informacja jak akurat Abrys z Poznania wycenia projekt kuchni o który padło tu pytanie. Oczywiście każdy projektant ma swoje ceny i nie ma co się sugerować, ale to zawsze jakaś podstawa w szacowaniu kosztów.

  #771325
  ewalub
  Participant

  Też chodzi nam po głowie remont i zastanawiamy się nad dużą zmianą- zlikwidowaniem kuchni i zrobieniem w salonie aneksu, by wygospodarować sobie miejsce na sypialnię. Myślę, że przy tak dużej zmianie wcześniej powinniśmy porozmawiać z jakimś projektantem. Tak więc jak ktoś ma jakąś sprawdzoną firmę to podsyłajcie linki.

  #773918
  Anonim
  Nieaktywne

  Ja za projekt kuchni płaciłam 500 zł. Jednak można to też zrobić w ramach usługi stolarskiej lub zatrudnić architekta do projektu całego mieszkania. 🙂
  Jak będziesz urządzać mieszkanie, to polecam Ci zainwestować w piękną porcelanę (https://finedine.pl/) 🙂 Jednak kuchnia bez prawdziwych dodatków, to nie kuchnia. Same meble to za mało.

  #773930
  Bogna
  Participant

  Wiele ciekawych aranżacji, mebli do kuchni znajdziesz w sklepie https://www.edinos.pl/gogolin Nowoczesność i tradycjonalizm w jednym. Najwyższa jakość produktów.

  #796949
  Bogna
  Participant

  Piękne meble. Solidne. Najwyższa jakość tylko w https://www.edinos.pl/parczew Idealne do każdego wnętrza.

7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.