Temat: Grupon , Travelist i inne portale zniżkowe .

7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #634356
  efffciaa
  Participant

  Dziewczyny interesuje mnie czy korzystałyście kiedyś z kuponów , portali zniżkowych ? Czy jakość usług oraz warunki usługi „ze zniżką” jest taka sama , jak pełnopłatna usługa ? Doradźcie coś w tym temacie .

  Attachments:
  #634372
  ewalub
  Participant

  Czyżbym Cię zainspirowała? 🙂 🙂
  Jak już wiesz, jak korzystałam z promocyjnych zabiegów kosmetycznych i byłam zadowolona.

  #634374
  efffciaa
  Participant

  @ewalub Dokładnie 🙂 Ten temat to Twoja sprawka 🙂 Zastanawiam się co inni mają do powiedzenia na ten temat ? Ja swoją drogą korzystałam z travelista i cena była fajna , ale np. pokój był gorszej kategorii , moim zdaniem to „coś za coś” , dlatego ciekawa jestem czy to mi się tylko tak trafiło , czy to jest reguła w akcjach rabatowych .

  Attachments:
  #634441
  ewalub
  Participant

  Czasy świetności takiego grouponu to już chyba przeminęły. Z travelist nie korzystałam.

  #634444
  efffciaa
  Participant

  Travelist ma wyłącznie wakacje i hotele , głównie hotele , w wersji najczęściej z wyżywieniem . Cena w porównaniu do ceny regularnej bywa nawet o połowę tańsza , jednak tak jak już wspominałam pokój jest gorszy , albo z gorszym widokiem niż dla tych gości co płacą normalnie .

  Attachments:
  #637140
  efffciaa
  Participant

  @staska dzięki za podpowiedź , jednak specjalistycznie za polskim morzem nie przepadam , ponieważ jest zimne i straszne wiatry są … a powiedz mi czy Ty korzystałaś z tych apartamentów co piszesz ? Jak wrażenia ?

  Attachments:
  #641259
  efffciaa
  Participant

  @livi a cenowo jak to się kalkulowało ? opłacało się czy cena była porównywalna z innym ofertami dostępnymi na rynku ? Jakoś nie mam przekonania do wynajmu apartamentów …

  Attachments:
7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.