Temat: Fotograf potrzebny na już:)

7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #673923
  friend3
  Participant

  Dziewczyny pomocy. W ostatniej można powiedzieć chwili wyłożył mi się fotograf na ślub-impreza za miesiąc i potrzebuje kogoś kto będzie odpowiedzialny za oprawę fotograficzną na wesele i ślub w łodzi. Szukam po internecie: http://oferia.pl/wykonawcy/fotografia/fotografowanie-imprez ale okazuje się-co zresztą wcale mnie nie dziwi, że nie ma terminów. Może znacie kogoś i polecicie?Nie musi to być profesjonalne studio może to być zwykły fan fotografii, który ma o tym pojęcie i zrobi to dobrze. Będę wdzięczna.

  #676742
  Anett13
  Participant

  i co, udało się z tym fotografem?

  #685936
  pola
  Participant

  Hej, może spróbuj poszukać fotografa na portalu https://weselnapolska.pl/, ja tam znalazłam 🙂

  #689025
  jjusti18
  Participant

  Hejka,
  a ja polecam zerknąć na stronkę fotografia-slubna.pl (http://www.fotografia-slubna.pl) widziałam tam wiele ciekawych ofert, dlatego sama zamierzam się dokładnie zapoznać z tą stronką. Szukam odpowiedniego fotografa na swoje wesele i myślę, że dzięki niej znajdę. Jak dla mnie naprawdę super.

  #707884
  Martynka
  Participant

  Heja, ja na swoim weselu oprócz fotografa zamówiłam też fotobudkę (http://foto-kabina.pl) Generalnie jest to świetny dodatek weselny, szczególnie pod kątem zajęcia czymś dzieci. Jak każdy wie, bardzo często trzeba wcześniej wrócić do domu z powodu znudzonych/zmęczonych dzieci. Jak każdy wie, dzieci jak się dobrze bawią, to się nie męczą 🙂 Nie chcę już wchodzić w szczegóły o tym, jak mało brakowało, żeby ją zepsuły ha ha, ale wiecie o co chodzi 😉 (Dorośli też się wygłupiali w fotobudce ha ha)

  #709000
  anniestoch
  Participant

  Ciekawe opcje na fotografa, teraz mamy mega wybór 😀

  read (http://www.devnation.pl)

  #713395
  love forever
  Participant

  Moim zdaniem na żadnym weselu nie może zabraknąć fotografa. Niemniej jednak równie ciekawą opcją wydaje mi się takie rozwiązanie jak film ślubny kraków. Jego wykonanie możemy zlecić w http://vivostudio.pl/ i jestem przekonana, że takie nagranie będzie po latach równie wspaniałą pamiątką jak fotografie.

7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.