Temat: Firmowa impreza

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 6 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  Anonim 3 mies., 3 tyg. temu.

6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #660254

  Balbina
  Participant

  Podczas organizacji firmowej imprezy należy pamiętać o każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Chociaż moim zdaniem bardzo ważne jest jedzenie. Najpraktyczniejszym rozwiązaniem jest tutaj jednak catering. Sama wiele razy słyszałam jak sporo osób polecało ten http://scandale.pl/ . Mają najsmaczniejsze jedzenie i chyba cenowo też jedną z niższych cen. Na pewno na nich się nie zawiedziesz.

  #660972

  Semike
  Participant

  Moim zdaniem warto pod uwagę wziąć wszystko,czyli i jedzeni i łatwość dojazdu do miejsca gdzie ma być impreza i okolice. W końcu jak wspomniano powyżej wszystko ma swoje znaczenie. Można takową imprezę zorganizować w http://krajowy.biz/firma,sanremocompl
  Fajne,przyjazne miejsce,całkiem niedaleko od Warszawy,dojazd prosty i szybki,a do tego dobre wyposażenie i pyszne jedzenie.

  #672997

  DiKin
  Participant

  Niby tak, ale wszystko zależy od tego na ile ma być to formalne spotkanie a na ile po prostu impreza integracyjna i rozrywkowa. My ostatnio mieliśmy taką imprezę w domu jednego z pracowników wszyskto zamówiliśmy przez interent bardzo dużo fajnych gadżetów i wszystko co potrzebne znajdziecie sobie https://kodisklep.pl/index.php?id_category=14&controller=category opcja świetna szczególnie jak nie chce się wam potem sprzątać po takiej imprezie jakiś brudnych naczyń czy garów.

  #684432

  Anonim

  Nasza ostatnia integracyjna impreza firmowa byłą niezapomniana i pozostanie taką na długo 😀 A był to wyjazd który organizowała nam firma http://www.events.tropemprzygody.pl/s,59,Integracja.html. Bardzo dobrze nam się współpracowało, wzięli wszystkie nasze wskazówki pod uwagę 🙂

  #691447

  Ela
  Participant

  Jeśli organizujecie imprezę firmową warto tez pomyśleć o agencji eventowej z warszawy mają świetne oprawy taneczne i choreograficzne i dla każdego będzie to bardzo miły czas i wspomnienie. Moi znajomi właśnie mają zamiar wynająć tancerzy z you can dance na stronie agencjataneczna.pl .

  #693912

  Anonim

  my zawsze zamawiamy w Aperitif Serwis firma z Warszawy i jak ja jestem wybredna mają naprawde bardzo smaczne dania. Jeszcze nigdy nie było coś nie tak.

6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.