Temat: Dokument braci Sekielskich o pedofilii w Kościele

3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #779955
  BlooondinaEdina
  Participant

  Jakie macie wrażenia poz obaczeniu tego dokumentu? ja przyznam się, ze oglądałam go i na prawdę oczy mi się szkliły, gdy słyszałam te opowieści. Księża obecnie starzy i umierający mimo, że jest to pewien dysonans, bo osoba starsza.. a tu takie rzeczy robiła, nie została ukarana, ba… nie zrobiła tego raz.. skrzywdzili tyle osób. Co teraz? jakie macie uczucia po tym?

  #780124
  nilkaa3
  Participant

  Ciężko wypowiadać się tutaj o odczuciach. Ogromna krzywda dla tych wszystkich osób, które to spotkało. Problem jest szerszy i nie tylko na skalę naszego kraju od dawna, ale ciesze się, że w końcu zaczyna się o tym mówić. Dziwi mnie tylko, że są jeszcze ludzie, którzy wypierają takie informacje i to co się dzieje, tak jakby zło nie istniało jak się o nim nie mówi. Przykre.

  #782465
  felicia
  Participant

  cóż, na mnie to wrażenia nie zrobiło, bo wiedziałam o tym od dawna. I chyba większość słyszała o takich zachowaniach. Może tylko nie na taką skalę. Co mnie dziwi? że tacy ludzie na są karani, że Państwo nadal nie wypięło się na kościół. Że ludzie nadal chodzą i wspierają tą instytucję.

3 wpisy - od 1 do 3 (z 3)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.