Temat: dobry salon kosmetyczny – stolica!!

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #799163
  Wanda R
  Participant

  Polećcie mi dobry salon kosmetyczny w Warszawie, nie wymagam wiele, tylko w miare rozsądnych cen no i skuteczności zabiegów. Mój problem to trądzik ropny, zmagam się z nim już bardzo długi czas i pora coś z tym zrobić 🙁

  #799391
  Barbara
  Participant

  Polecam Instytut Urody Newlook’s. Chodzę tam regularnie i jestem w 100% zadowolona z każdej z tych wizyt, poważnie. Zabiegi są idealnie dobrane pod moje potrzeby. ceny też są przystępne.

  #800206
  whitebear01
  Participant

  Zabiegi oczyszczające w Newlooks pierwsza klasa, polecam, sama korzystałam na skórę trądzikową, wiem jak to jest 🙁 Miałam oczyszczanie manualne twarzy wraz z peelingiem chemicznym po oczyszczaniu, ale to zabieg zostanie dobrany odpowiednio do twojego problemu, umów się na konsultacje, przed świętami się chyba już nie załapiesz, ale możesz spróbować.

  #800208
  Wanda R
  Participant

  Jest tragedia z trądzikiem, ale aż tak mi nie zależy żeby koniecznie przed świętami. Sprawdzam właśnie ofertę i wydaje się ok. Ceny też na moją kieszeń. Ale to mówię, na spokojnie jeszcze mam czas. Dziękuję za odpowiedzi.

  #800658
  whitebear01
  Participant

  Ceny są bardzo spoko, byłam w paru innych miejscach i zawsze drożej, a jak taniej to już jakiś mały prywatny salon z wątpliwymi usługami.

  #800783
  Wanda R
  Participant

  Umówiłam się na pierwszą wizytę po nowym roku, dziękuję za polecenie i pozdrawiam.

  #800784
  whitebear01
  Participant

  możesz napisać po wizycie jak było, będę miała spokój ducha, że dobrze poleciłam 🙂

  #801691
  Wanda R
  Participant

  Jestem po wizycie i po pierwszym zabiegu oczyszczania, z początku byłam zmieszana bo nie było efektów, ale już dwa dni po zabiegu widzę i czuję że to jest to, że to mi pomoże. Ogólnie panie bardzo życzliwe, a same pomieszczenie robi wrażenie.

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.