Temat: Do pracy

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 15 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  andzkka 4 mies. temu.

15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
 • Autor
  Wpisy
 • #488862

  kasia
  Użytkownik

  Wiecie że dzieki stronie pracaidealna.pl znalazłam pracę w Norwegii? Mogę wszystkim polecic

  #499334

  as_sa
  Participant

  A co tam robisz?

  #511519

  biancca
  Participant

  Pewnie zrywa bakłażany.

  #701678

  orzelek
  Participant

  Oczywiście wiek nie ma znaczenia. Liczą się chęci. Warto kształcić się żeby mieć lepszą pracę. Dlatego kursy, a szczególnie online jak http://excelw30dni.pl/produkt/szkolenie-vba/ będą coraz bardziej popularne.

  #701679

  Kornela5
  Participant

  Jak wygląda praca asystentki stomatologicznej w Norwegii? Ostatnio czytałam: http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/artykul/kto-moze-wykonywac-zawod-asystentki-stomatologicznej,4197498,art,t,id,tm.html i w Polsce ta praca nie bardzo się opłaca. Jest szansa na znalezienie dobrej pracy za granicą?

  #702241

  juliawojtaszek
  Participant

  Dużo ofert pracy jest na tej stronie: https://www.jobs.pl/ jeśli kogoś interesuje praca za granicą to też powinien tam zajrzeć 🙂

  #704091

  Movoja
  Participant

  Mnie ostatnio zainteresowała szczerze powiedziawszy praca jako dystrybutor urządzeń medycznych  – http://medikapoland.com/dystrybucja/ . Co wy o tym sądzicie? Z tego co czytam to widzę, że da się na tym nieźle zarobić, a do tego to całkiem ciekawe zajęcie 🙂

  #707723

  Anonim

  Ciągły rozwój jest niezmiernie istotny w każdej pracy. Człowiek, który nie uczy, nie kształci, cofa się. Ja od lat interesuję się marketingiem i ciągle zdobywam wiedzę z tej dziedziny. Ostatnio byłam na bardzo fajnym szkoleniu w trójmieście z reklamy i social media w miejscu https://hotelwieniawa.com/hotel/konferencje. Dużo się dowiedziałam i poznałam kontaktowych ludzi.

  #709259

  Anonim

  też szukałam pracy za granicą i zdecydowałam się na pracę w Niemczech, oczywiście jako opiekunka bo takie mam doświadczenie. pojechałam z medipe, było wszystko dobrze, jestem naprawdę zadowolona ze współpracy. Plusem dla mnie był kurs języka niemieckiego, który organizowali, zawsze to jakieś przypomnienie, a przed wyjazdem zdecydowanie warto.

  #710153

  boddekk
  Participant

  Jedną kwestią to są zarobki a drugą spełnienie zawodowe. Według mnie trzeba robić to co się lubi, nigdy nic na dłuższą metę nie wychodzi na siłę. Osobiście polecam http://careerhouse.pl/ super oferta w zakresie znalezienia dobrze płatnej pracy. Pomagają znaleźć pracę i spełnić swoje marzenia i na terenie Polski i za gracami, poczytajcie na ich portalu o możliwościach jakie przed wami otwierają !

  #714479

  lenkamiroslaw
  Participant

  Wiele osób wyjeżdża obecnie za granicę, tam praca jest lepiej płatna, ale zazwyczaj ciężka. Jeśli ktoś z Was chciałby spróbować swoich sił jako opiekun osoby starszej w Niemczech, wiem, że firma https://www.carework.pl szuka teraz osób do pracy, także można się do nich zgłosić, odwiedzić stronę i przejrzeć aktualne oferty pracy.

  #726366

  Elzbieta677
  Participant

  Praca za granicą nie tylko jest ciężka, ale dochodzi też tęsknota za rodziną. Koleżanka pracuje tak od roku i często przyjeżdża na weekend do domu, bo nie może tam wytrzymać bez dzieci. Jeździ z EkspresBus (http://www.ekspresbus.pl/do-berlina/) dzięki czemu podróż nie kosztuje ją drogo. I nie ma problemu z zabraniem się z Legnicy do Berlina. A busy klimatyzowane, z tv i jeżdżą punktualnie.

  #739628

  pola5
  Participant

  Ja zazwyczaj szukałam pracy przez internet na portalach ogłoszeniowych.

  #744466

  ekko
  Participant

  Sama zastanawiam się nad wyjazdem za granicę i dlatego chciałabym się dowiedzieć jaki zawód mógłby być najlepszym rozwiązaniem. Pomyślałam w pierwszej kolejności o zrobieniu uprawnień do profesjonalnej opieki medycznej, którą nie zawsze musi świadczyć wyłącznie pielęgniarka. Z tego co znalazłam wystarczą mi 2 lata: zak.edu.pl/aktualnosci/10087-zawod-medyczny-w-2-lata–jak-go-zdobyc- czy będzie to dobry kierunek?

  #765752

  andzkka
  Participant

  U mnie było podobnie, bardzo chciałam wyjechać za granicę, najbardziej interesowały mnie Niemcy ale…po dłuższym namyśle stwierdziłam, że jednak nie potrafię zostawić całej rodziny i wszystkich znajomych na jakiś dłuższy okres, dlatego odłożyłam ambicję zarabiania pieniędzy kosztem rozłąki i ostatecznie wybrałam opiekę osób starszych ale w Polsce: promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-polsce/ stawki są już naprawdę niezłe więc nie żałuję swojej decyzji.

15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.