Temat: Do pracy

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 16 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  Anonim 1 mies., 1 tydz. temu.

16 wpisów - od 1 do 16 (z 16)
 • Autor
  Wpisy
 • #488862

  kasia
  Użytkownik

  Wiecie że dzieki stronie pracaidealna.pl znalazłam pracę w Norwegii? Mogę wszystkim polecic

  #499334

  as_sa
  Participant

  A co tam robisz?

  #511519

  biancca
  Participant

  Pewnie zrywa bakłażany.

  #701678

  orzelek
  Participant

  Oczywiście wiek nie ma znaczenia. Liczą się chęci. Warto kształcić się żeby mieć lepszą pracę. Dlatego kursy, a szczególnie online jak http://excelw30dni.pl/produkt/szkolenie-vba/ będą coraz bardziej popularne.

  #701679

  Kornela5
  Participant

  Jak wygląda praca asystentki stomatologicznej w Norwegii? Ostatnio czytałam: http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/artykul/kto-moze-wykonywac-zawod-asystentki-stomatologicznej,4197498,art,t,id,tm.html i w Polsce ta praca nie bardzo się opłaca. Jest szansa na znalezienie dobrej pracy za granicą?

  #702241

  juliawojtaszek
  Participant

  Dużo ofert pracy jest na tej stronie: https://www.jobs.pl/ jeśli kogoś interesuje praca za granicą to też powinien tam zajrzeć 🙂

  #704091

  Movoja
  Participant

  Mnie ostatnio zainteresowała szczerze powiedziawszy praca jako dystrybutor urządzeń medycznych  – http://medikapoland.com/dystrybucja/ . Co wy o tym sądzicie? Z tego co czytam to widzę, że da się na tym nieźle zarobić, a do tego to całkiem ciekawe zajęcie 🙂

  #707723

  Anonim

  Ciągły rozwój jest niezmiernie istotny w każdej pracy. Człowiek, który nie uczy, nie kształci, cofa się. Ja od lat interesuję się marketingiem i ciągle zdobywam wiedzę z tej dziedziny. Ostatnio byłam na bardzo fajnym szkoleniu w trójmieście z reklamy i social media w miejscu https://hotelwieniawa.com/hotel/konferencje. Dużo się dowiedziałam i poznałam kontaktowych ludzi.

  #709259

  Anonim

  też szukałam pracy za granicą i zdecydowałam się na pracę w Niemczech, oczywiście jako opiekunka bo takie mam doświadczenie. pojechałam z medipe, było wszystko dobrze, jestem naprawdę zadowolona ze współpracy. Plusem dla mnie był kurs języka niemieckiego, który organizowali, zawsze to jakieś przypomnienie, a przed wyjazdem zdecydowanie warto.

  #710153

  boddekk
  Participant

  Jedną kwestią to są zarobki a drugą spełnienie zawodowe. Według mnie trzeba robić to co się lubi, nigdy nic na dłuższą metę nie wychodzi na siłę. Osobiście polecam http://careerhouse.pl/ super oferta w zakresie znalezienia dobrze płatnej pracy. Pomagają znaleźć pracę i spełnić swoje marzenia i na terenie Polski i za gracami, poczytajcie na ich portalu o możliwościach jakie przed wami otwierają !

  #714479

  lenkamiroslaw
  Participant

  Wiele osób wyjeżdża obecnie za granicę, tam praca jest lepiej płatna, ale zazwyczaj ciężka. Jeśli ktoś z Was chciałby spróbować swoich sił jako opiekun osoby starszej w Niemczech, wiem, że firma https://www.carework.pl szuka teraz osób do pracy, także można się do nich zgłosić, odwiedzić stronę i przejrzeć aktualne oferty pracy.

  #726366

  Elzbieta677
  Participant

  Praca za granicą nie tylko jest ciężka, ale dochodzi też tęsknota za rodziną. Koleżanka pracuje tak od roku i często przyjeżdża na weekend do domu, bo nie może tam wytrzymać bez dzieci. Jeździ z EkspresBus (http://www.ekspresbus.pl/do-berlina/) dzięki czemu podróż nie kosztuje ją drogo. I nie ma problemu z zabraniem się z Legnicy do Berlina. A busy klimatyzowane, z tv i jeżdżą punktualnie.

  #739628

  pola5
  Participant

  Ja zazwyczaj szukałam pracy przez internet na portalach ogłoszeniowych.

  #744466

  ekko
  Participant

  Sama zastanawiam się nad wyjazdem za granicę i dlatego chciałabym się dowiedzieć jaki zawód mógłby być najlepszym rozwiązaniem. Pomyślałam w pierwszej kolejności o zrobieniu uprawnień do profesjonalnej opieki medycznej, którą nie zawsze musi świadczyć wyłącznie pielęgniarka. Z tego co znalazłam wystarczą mi 2 lata: zak.edu.pl/aktualnosci/10087-zawod-medyczny-w-2-lata–jak-go-zdobyc- czy będzie to dobry kierunek?

  #765752

  andzkka
  Participant

  U mnie było podobnie, bardzo chciałam wyjechać za granicę, najbardziej interesowały mnie Niemcy ale…po dłuższym namyśle stwierdziłam, że jednak nie potrafię zostawić całej rodziny i wszystkich znajomych na jakiś dłuższy okres, dlatego odłożyłam ambicję zarabiania pieniędzy kosztem rozłąki i ostatecznie wybrałam opiekę osób starszych ale w Polsce: promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-polsce/ stawki są już naprawdę niezłe więc nie żałuję swojej decyzji.

  #786365

  Anonim

  Teraz teoretycznie jest rynek pracownika, jest więcej stanowisk niż ludzi. Ale gdy przeglądam oferty widzę cały czas te same stanowiska tylko firmy się zmieniają. To jest najgorsze, że jest tyle ofert, ale niema nic co by można było robić z pasją i zaangażowaniem…

16 wpisów - od 1 do 16 (z 16)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.