Temat: czym układacie na co dzień włosy?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  anna.piechota97 13 godz., 29 minut temu.

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #773951

  lukrecja12
  Participant

  Czym układacie włosy na co dzień??Ostatnio u nie często w uzyciu loko-suszarka babyliss, rano wygładzam nią włosy żeby w ciągu dnia się nie puszyły i nie sterczały każdy w inną stronę, a jakie są wasze sposoby żeby jakoś ujarzmić fryzurę

  #777022

  Moniqq
  Participant

  Który masz model tej lokosuszarki od babyliss? Mam zawsze maga problem z układaniem włosów, nie chcą za nic współpracować, nie chcę codziennie uzywać prostownicy, taka suszarka jest chyba bezpieczniejsza?

  #777139

  lukrecja12
  Participant

  Modelu Ci teraz nie powiem ale mam taką złotą, to jest chyba linia creative babyliss, na pewno namierzysz ten model. Lokosuszarka aż tak mocno nie nagrzewa włosów i fajne jest to że układaie możesz zacząc jak jeszcze włosy są mokre, dużo łątwiej tak wystylizować.

  #777472

  Moniqq
  Participant

  Dzięki to muszę popatrzeć

  #777683

  anna.piechota97
  Participant

  Dołączam do dyskusji, bo ja mam taką złotą loko-suszarkę z linii creative i to jej model AS520E. Włosy są gładkie i lśniące po jej użyciu, sprzęt błyskawicznie się nagrzewa i jest cichy. Plus ogromny za śliczny wygląd.

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.