Temat: chorowanie dziecka

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy, i został ostatnio zaktualizowany przez  lisiczka 5 mies., 3 tyg. temu.

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #722101

  Anonim

  jak sobie radzicie z kaszlem u waszych dzieci? mój co pójdzie do przedszkola to za chwilę chory, najgorszy kaszel który nam się trzyma i trzyma :/ robicie dziecion inhalacje na kaszel?

  #722273

  Anett13
  Participant

  tak, ja przy pierwszym kaszlu kupiłam nebulizator i nawilżacz powietrza i teraz nawet jak mały złapie jakiś kaszel, to zawsze dosć szybko udaje nam sie go pozbyc.

  #726248

  Anonim

  lekarz zapisal młodemu inhalacje z budionu neb, ofetchnęlam z ulga ze to nie kolejny antybiotyk, bo zawsze po nim tak leci mu odporność , inhalacje toleruje cąłkiem nielźle, dobrze ze pomogły

  #777687

  anna.piechota97
  Participant

  Zależy też jaki to jest rodzaj kaszlu 🙂 Wtedy dopasowuję odpowiednie rozwiązanie. Ale globalnie, na przeziębienie synka, to staram się zwykle używać sambucol w syropie, bo kiedyś wypróbowałam, szybko pomogło i od tamtego czasu się trzymam.

  #780549

  lisiczka
  Participant

  Na kaszel dobrze robić inhalacje, są bardzo skuteczne, zainwestowałam specjalnie pod kątem synka w inhalator, taki kupiłam https://www.doz.pl/apteka/p131119-DOZ_PRODUCT_Inhalator_Compact_tlokowy_1_szt. niedrogi a działa rewelacyjnie, szybko inhaluje

5 wpisów - od 1 do 5 (z 5)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.