Temat: Białe ząbki

Ten temat zawiera 92 odpowiedzi, ma 16 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  bepipi 1 mies. temu.

30 wpisów - od 31 do 60 (z 93)
  • Autor
    Wpisy
  • #623099

    linea
    Participant

    Czyli dentysta i ginekolog to najlepsze zawody. Jak będę miała dziecko to będe uczyła na lekarza 🙂
    A mnie też czeka wizyta, po pierwsze kontrolna bo już pół roku minęło, a ja chodzę dwa razy do roku. Ale poza tym to coś mi się chyba zaczyna dziać przy jednym ząbku, więc tak czy siak muszę. Tylko jakoś tak się zbieram… pomału.

    #623860

    linea
    Participant

    Dziewczyny skończyła mi się poprzednia pasta wybielająca ta tygodniowa mała tubka, a teraz kupiłam następną. Tym razem Pearl drops coffee & tee. Pasta do usuwania przebarwień 🙂 naczytałam się o białych zębach i szaleję. Pasta kosztowała 14 zł za 50 ml.

    Załączniki:
    #624248

    monicitia
    Participant

    @linea

    no cena nie jest bardzo zawrotna:) Napisz więc czy działa, i czy warto ja kupić, ni i czy zęby nie bolą po tym tzn. czy nie uszkadza szkliwa.

    #624292

    linea
    Participant

    Póki co jest dobrze, nawet byłam wczoraj na lodach w lodziarni i nic sie nie działo, ale to też pewnie zależy od zębów 🙂 mam wrażenie, że są ciut jaśniejsze, ale tą nową pastę dopiero zaczynam używać, czyli ta poprzednia zadziałała. No i używam szczoteczki elektrycznej Braun. To też ma znaczenie 🙂

    Załączniki:
    #627640

    monicitia
    Participant

    No od kiedy dostałam elektryczna, to też juz do zwykłej nie powrócą na pewno

    Załączniki:
    #628591

    linea
    Participant

    Ten ostatni zakupiony przeze mnie produkt pearl drops chyba nie jest do końca dobry. Myję nim zęby, ale nie zauważyłam różnicy w odcieniu zębów. Ten poprzedni specyfik był lepszy.

    #628994

    linea
    Participant

    Czytałyście dziewczyny artykuł o właściwościach żurawiny? może być wykorzystywana jako uzupełnienie wybielającej pasty do zębów.

    Zdrowe zęby dzięki żurawinie


    Bardzo lubię żurawinę i w związku z powyższym zamierzam ją kupić podczas następnych zakupów.

    Załączniki:
    #629862

    monicitia
    Participant

    @linea

    Ale taka suszona może być, czy musi być świeża?

    #629870

    linea
    Participant

    W artykule pisało o że wystarczy zjadać 10 suszonych żurawin w ciągu dnia 🙂

    #631294

    monicitia
    Participant

    Lubię żurawinkę, więc czemu nie?????

    #631302

    linea
    Participant

    Ja ostatnio kupiłam sobie w rosmannie taką mieszankę suszonych owoców, w tym żurawiny. Również lubię żurawinę, więc to jest sama przyjemność. Będę sobie może do pracy przynosiła takie małe paczuszki, żeby podjadać 🙂

    Załączniki:
    #633781

    monicitia
    Participant

    No ja tez tak robię, choć wolę mieszankę studencką z orzechami:)

    Załączniki:
    #633999

    linea
    Participant

    Ja też lubię orzechy. dobrze, że mi przypomniałaś to zaraz sobie nastukam. Przywiozłam ostatnio troszkę orzechów z podwórka od rodziców 😉 będzie co chrupać.

    #635476

    monicitia
    Participant

    A ja przegapiłam….koło mnie sporo leszczyny rośnie, ale zanim sie zorientowałam, ze to juz czas i że sa juz dojrzałe, to już ktos opędzlował….i nie ma:(

    Załączniki:
    #635535

    linea
    Participant

    Ktoś inny nie spał tylko działał, następnym razem musisz być bardziej czujna 🙂 bo szkoda orzeszków. A teraz musisz kupić w sklepie i zapłacić za to sporo, bo orzeszki sie nawet cenią.

    Załączniki:
    #635541

    Joanna007
    Participant

    Jakby co to mogę tanio sprzedać ok 80 kg orzechów ale włoskich;p Ekologiczne w 100%, własnoręcznie zbierane, polecam;p

    Załączniki:
    #635555

    linea
    Participant

    Uwielbiam orzechy, zresztą powinno sie je jeść, u rodziców jest kilka drzew, więc orzechów zawsze troszkę sobie nazbieram 🙂 Może @monicitia złoży u Ciebie zamówienie @joanna007 😉

    Załączniki:
    #637333

    monicitia
    Participant

    O kurczę , Joanna 80 kg????? To, żeś się nazbierała….W okresie przedświątecznym na allegro wystaw i tyle….bo przecież sama nie przeżresz tyle nie?

    Załączniki:
    #637434

    ewalub
    Participant

    Gdyby znalazł się ktoś do obierania, to pewnie przez zimę by się przeżarło :-).
    Kiedyś rodzice mieli bardzo dużo orzechów, ale ich drzewo zachorowało i musieli je podciąć. Teraz trzeba będzie czekać kilka lat aż się pozbiera

    #637439

    Joanna007
    Participant

    Z tamtego roku mam prawie dwa worki. W tym roku trochę mniej. Dużo zawsze rozdaje- mojej mamie i mamie mojego;) Ciotkom jak chcą. Zamierzam sprzedać w jakimś punkcie skupu.

    #637533

    linea
    Participant

    Zawsze to parę złotych na drobne zakupy będzie ☺ a zimą możesz piec ciasta orzechowe, które ja zresztą bardzo lubię 😊

    #638423

    linea
    Participant

    Dziewczyny,ja dzisiaj znowu zaszalalam z zestawem do wybielania zębów. Byłam na zakupach i skusiłam się na szczoteczké Colgate max White z aplikatorem. Opinie o tym są różne więc pomyślałam ze sama sprawdzę czy to działa czy nie.

    Załączniki:
    #638622

    ewalub
    Participant

    Daj znać czy jest jakaś różnica. To może i ja się skuszę.

    #638679

    linea
    Participant

    Zobaczymy czy coś po tygodniu będzie widać. W sumie mogłam kupić białą perłę, którą kiedyś miałam i mogę ją z pewnością polecić. Ale to z czystego lenistwa, bo trzeba nakładki sobie założyć na zęby i je uformować. A mi sie po prostu nie chciało.

    #638982

    ewalub
    Participant

    Tak szybko spodziewasz się efektów? Ile to cudo kosztuje? @linea

    #639017

    linea
    Participant

    Zapłaciłam 49,99 zł na promocji, a ponoć kosztuje ok 70 zł, tak przynajmnije pisało na paragonie 🙂 Żelu jest tam bardzo mało, bo tylko 5 ml.
    Ponoć trzeba stosować to przez trzy tygodnie, ale nie wiem czy mi wystarczy tego żelu hehe. I bardzo źle sie go nakłada, masakra, z żelu robią sie takie glutki, które się ciągną i nie da sie tego nałozyć. Myślałam, że za taką cene to będzie coś porządnego, jak widać za lenistwio sie płaci. Trzeba było kupić to co dobre i sprawdzone.

    #639166

    Tereniasz
    Participant

    Też chciałam to kupić, ale słyszałam niepochlebne opinie.

    #639383

    ewalub
    Participant

    Czyli nie jest to takie tanie licząc trzytygodniową kurację.

    #639415

    linea
    Participant

    Nie wychodzi to tanio. Nastepnym razem chyba pójdę jak człowiek do apteki i kupię porządny produkt 🙂
    Smaruję sobie na noc ten żel, ale zauważyłam że lepiej nakłada się go na zęby które nie są umyte 😛

    #639423

    ewalub
    Participant

    @linea to nie jest nieprzyjemne spać z tym żelem?
    Co tańszego możesz polecić?

30 wpisów - od 31 do 60 (z 93)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.