Temat: 1% podatku z PIT za rok 2016

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów, i został ostatnio zaktualizowany przez  Anett13 5 mies., 2 tyg. temu.

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #670971

  Basistka
  Participant

  Czy już robicie swoje rocznie rozliczenia? Czy wyszedł Wam jakiś podatek do zapłacenia.? Ja na razie zbieram materiały, nie mam jeszcze jednego PIT 11. Przeglądając FB za ciekawymi fundacjami wspierającymi dzieci znalazłam ciekawy profil https://www.facebook.com/FundacjaPociecha/?fref=ts To Profil Fundacji dla dzieci Pociecha.Fundacja udostępniła darmowy program do generowania PIT a na FB rozdaje bajki osobom, które polubią prfil.

  #670977

  ewalub
  Participant

  Mamy w rodzinie chłopca, któremu przekazujemy nasz jeden procent.

  #671126

  linea
  Participant

  Ja już jestem rozliczona. A swój procent przekazałam na osobę poleconá przez koleżankę z forum.

  #671146

  ewka
  Participant

  już mam rozliczony podatek a mój 1 procent przekazuję od lat na chorego wnuka koleżanki i póki co nie zamierzam zmieniać osoby której pomagam

  #671895

  drocho
  Participant

  To ja może odpiszę na wezwanie Basistki. Patrzyłam na to co robi Fundacja Pociecha. Mnie kiedyś też pomogli dobrzy ludzie, więc oddam na dzieci z tej fundacji mój 1%. Niech mają.

  #680493

  Anett13
  Participant

  Ja tez niestety mam w rodzinie kogoś, kto od lat pomocy potrzebuje i kupuje leki z 1%. Az zal czasem, ze tylu potrzebujących, a jeden procent dosłownie tylko jeden 🙁

  #681657

  yasminka
  Participant

  Ja już się niestety rozliczyłam. Niestety bo musiałam nawet dopłacać i ta niedopłata była tak wysoka, że musiałam skorzystać z pomocy https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka-na-zaplacenie-podatku-pit/. Jeśli ktoś będzie miał ten sam problem to polecam. Szybko i sprawnie.

  #682412

  Anett13
  Participant

  czy to znowu jakaś reklama?

8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.