Forum

Niestety forum tematyczne serwisu kobietamag.pl nie jest już dostępne. Zapraszamy Cię do dyskusji w komentarzach pod naszymi artykułami.

Zobacz najnowsze komentarze:

 1. kozłowska Do wpisu Ranking: najlepsze kosmetyki do body wrappingu!  22 kwietnia 2021

  ….., że ty dajesz radę z nim tyle wytrzymać. sama po sobie wiem, ze to graniczy z cudem i zagryzaniem zębów bo tak to grzeje. pewnie dlatego użyłam tego BD max 3 razy i odłożyłam w ciemny kąt. nie dla wszystkich jest ten produkt i to zdecydowanie, bo on jest tak skonstruowany w składzie, że niby ma dobre rzeczy, ale są one gdzieś w środku lub pod koniec, a na samym przedzie dość dyskusyjne składniki. zdecydowanie bezpieczniejszy i w sumie też lepiej działający jest vialise body wrapping, bo nie będę ukrywała, że nakładając go nie narażasz się na podrażnienia, które często występują po bingo.

  ) ) ); ?>
 1. Nie słyszałam o czymś takim. Ciekawa forma relaksu, na pewno spróbuję.

  ) ) ); ?>
 1. Uwielbiam leśne kąpiele, wędrowanie po lesie o każdej porze roku. Zimą las wspaniale wygląda ubrany w puchowy śnieg, jesienią znów często odwiedzam las, wybierając się na grzyby. Latem można zaznać ochłody w cieniu drzew, które chronią przed upałem. Wiosną wszystko zielenieje, rozkwita, więc las też nabiera magii.

  ) ) ); ?>
 1. Spacer każdego dnia plus racjonalne, odpowiednie odżywianie- skuteczny sposób na zachowanie odporności i zdrowia. Szczególnie w obecnych czasach.

  ) ) ); ?>
 1. spacerowanie jest zdrowe i ważne a najlepszy motywator do spacerów to pies 🙂

  ) ) ); ?>
 1. Kilka propozycji bardzo mi się podoba

  ) ) ); ?>
 1. W domu mam sporo świeczek zapachowych ze składnicy towarów. Moja ulubiona to ta o zapachu kawy. Wieczorami dla relaksu często je zapalam. 🙂

  ) ) ); ?>
 1. Świetne upięcie! Koniecznie muszę wypróbować na swoich włosach!

  ) ) ); ?>
 1. Ciekawie wyglądają.

  ) ) ); ?>
 1. Aurora to zorza polarna. Stąd pewnie nazwa. Paznokcie tworzą świetlne iluminacje. Wyglądają zjawiskowo, unikalnie. Pasują do wyjątkowych okazji.

  ) ) ); ?>
 1. W tamtym roku w markecie kupiłam lubczyk. Wsadziłam do większej doniczki z uniwersalną ziemią. W okresie letnim lubczyk był wystawiony na tarasie. Czekam na cieplejsze dni i od razu wystawiam na świeże powietrze 🙂 Przycinam w miarę potrzeb (dodając do potraw), rośnie jak szalony 🙂
  W tym roku spróbuję z bazylią, kolendrą etc.

  ) ) ); ?>
 1. taka odmładzająca fryzura 🙂

  ) ) ); ?>
 1. Pozłacany naszyjnik z mosiądzu z rumiankiem – jest przepiękny 🙂

  ) ) ); ?>
 1. Każdy wiek ma swój urok

  ) ) ); ?>
 1. Od roku z mężem siedzimy na zdalnej pracy, czasem jest ciężko i się kłócimy, ale obstawiam, że wszędzie jest podobnie. Wspólny czas wykorzystujemy na gotowanie, oglądanie seriali albo na granie w gry. Najczęściej sięgamy po Gimatriksa, bo tą słowną grą nie sposób się znudzić. W każdej rozgrywce można wymyślać inne, bardziej kreatywne słowa i podliczać sobie za nie punkty.

  ) ) ); ?>
 1. I mamy następne nowości tym razem lekkie wiosenne i opakowania śliczne

  ) ) ); ?>
 1. można być pięknym w każdym wieku

  ) ) ); ?>