Flanelowe włosy – doskonała koloryzacja jesień

Flanela to jeden z materiałów nieodłącznie kojarzących się z jesienią. Flanelowa koszula w kratę jest przecież elementem garderoby, który chętnie wyciągamy z szafy w chłodniejsze dni, by nosić ją solo bądź w charakterze kardiganu. Z pewnością dlatego to od niej hollywoodzcy styliści fryzur zaczerpnęli nazwę dla nowego, bardzo jesiennego trendu w koloryzacji na nadchodzący sezon! Sprawdźcie, jakimi odcieniami mienią się flanelowe włosy!

Zaledwie kilka dni temu instagramerki z całego świata zwróciły oczy w kierunku dumnych właścicielek włosów w kolorze kawy parzonej techniką cold brew, a już jesteśmy świadkami narodzin nowego fryzjerskiego trendu na jesień we fryzurach damskich. Oto ogniste i przykuwające wzrok flanelowe włosy – idealne na rozpoczęcie „sezonu grzewczego”!

Flanelowe włosy – doskonała koloryzacja na jesień

W sierpniu często czujemy się nieco zmęczone latem i tęsknimy za jakąś zmianą w wyglądzie, zwykle realizując to pragnienie poprzez pogłębienie koloru włosów. W raz z postępującym ochłodzeniem i szybciej zapadającym zmrokiem naturalne wydaje się przejście od złocistych refleksów ku odcieniom czerwieni, rudości i brązów, które bardziej pasują do coraz to bledszej opalenizny.

Pomysł na flanelowe włosy łączy kilka płomiennych, seksownych kolorów, takich jak palona miedź, czerwień jarzębiny, grzane korzenne wino i kasztanowy brąz. Paleta barw została dobrana przez fryzjerów w taki sposób, by oddawać bogactwo naturalnych odcieni jesieni. Zagraniczne trendsetterki nie chciały jednak czekać z farbowaniem aż do rozpoczęcia nowego sezonu i postanowiły natychmiast wypróbować oryginalną koloryzację. Oto, jak prezentują się ich „jesienne” kosmyki!

 

Zobaczcie flanelowe włosy popularnych instagramerek:

Jak każda koloryzacja z żywymi odcieniami, flanelowe włosy są niestety wymagające w pielęgnacji. Gdy już zdecydujemy się na fryzurę w tym stylu powinnyśmy więc pamiętać o używaniu szamponów nie zawierających siarczanu oraz unikać nadmiernego wystawiania włosów na działanie promieni UV.

 

Jak podoba się Wam nowa fryzjerska propozycja na jesień 2018? Czy chciałybyście przenieść kolory spadających liści na swoje włosy? Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (187 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...