Festiwal kolorów według Levis – zobacz relację z pokazu na wiosnę-lato 2013!

Warszawa, 21. Listopada 2012 – Środowy wieczór upłynął pod hasłem denimu w nowym wymiarze. Wiosenno-letnie inspiracje marki Levi’s opanowały przestrzeń concept store’u Mysia3. Tego wieczoru zgromadzeni goście mieli okazję nie tylko zobaczyć niecodzienną prezentację kolekcji Levi’s na nadchodzący sezon, dzięki uosabiającym najważniejsze linie, a przy tym niezwykle efektownym instalacjom goście mogli również bliżej przyjrzeć się trendom Levi’s® i poznać filozofię marki.

Levi's wiosna-lato 2013

Wśród gości zgromadzonych w zaaranżowanej zgodnie z filozofią Levi’s® przestrzeni Mysia3 znalazło sie wiele osób ze świata mody i showbusinessu. Oprócz przedstawicieli tytułów takich jak Elle, Twój Styl, Harper’s Bazaar, Viva!Moda!, Glamour, Fashion Magazine czy Cosmopolitan mogliśmy zobaczyć również, jak zawsze piękną Marinę ze swoim partnerem Łukaszem „Mrozu” czy wspaniale wystylizowaną Kaję Śródkę. Pokaz z zaciekawieniem oglądały Maja Sablewska, Olga Frycz, Ewa Szabatin oraz Wojtek Łozowski i Wojtek Witczak z Afromental.

Nowoczesne wnętrza konceptu Mysia 3 ożywiła specjalna aranżacja eksponująca orientalną kolorystykę, która jest jedną z głównych inspiracji w nadchodzącym sezonie, naturalne surowce, charakterystyczne dla marki oraz ideę recyclingu będącą myślą przewodnią w innowacyjnej linii Levi’s Waste<Less. Ogromne akwaria wypełnione barwioną wodą symbolizowały nową odsłonę kultowych 501, które na wiosnę pojawią się w wersji kolorowej non-denim. Platforma z plastikowych butelek nawiązywała do innowacyjnej kolekcji Levi’s® Waste<Less,  wykonanej ze specjalnego denimu wytwarzanego z butelek PET. Dzięki wystylizowanym manekinom można było dostrzec wyrafinowany kierunek, w którym podąża marka. Wnętrza Mysiej 3 zostały specjalnie zaadaptowane na potrzeby Levi’s® według standardów pokazanych podczas launchu kolekcji w Londynie.

Uwagę widzów przykuwała instalacja Mikołaja Molendy, która wypełniała, a zarazem stanowiła swoiste tło dla wybiegu. Szereg plastikowych rurek tworzących transparenty prostopadłościan podczas pokazu zamienił się w ‚ekran’, na którym pojawiły się wizualizacje nawiązujące do inspiracji hinduską feerią barw, subtelnie przeplatającą się w kolekcji Levi’s® na wiosnę-lato 2013. Instalacja w sposób oryginalny i niecodzienny rzucała rozproszone światło na modeli prezentujących kolekcję, co nadawało całemu widowisku awangardowego klimatu.

Levis wiosna-lato 2013 - Marina, Sandra, Mrozu

W pokazie Levi’s®, oprócz świetnej kolekcji mogliśmy zobaczyć twarze znane i doceniane w świecie modelingu. Na wybiegu pojawiła sie miedzy innymi Marta Dyks, którą wcześniej można było też zobaczyć u Louis Vuitton, Jil Sander czy Celine. Męską kolekcję prezentował m.in. Tomek Szczukiecki, znany z kampanii Versace, Paula Smith’a czy Patrizia Pepe; Jakub Nowocień rozpoznawalny dzięki charakterystycznej stylizacji, którą prezentował na pokazie Givenchy oraz Anatol Modzelewski okrzyknięty jedną z najbardziej interesujących twarzy roku, przez prestiżowy portal models.com.

Najnowsza wiosenno-letnia kolekcja marki Levi’s® została zaprojektowana przede wszystkim w oparciu o zasady dżinsowego rzemiosła, zrównoważonego rozwoju, innowacyjności z silnym naciskiem na kolor, nadruki i wzory. Za inspirację natomiast posłużyły indyjskie klimaty, jak również idea przemiany ‚starego w nowe’. „Stosując włókna pochodzące z recyklingu oraz alternatywne i nowatorskie techniki wykończeniowe, pragniemy nie tylko zaprezentować kolekcję modną i efektowną, ale przede wszystkim kolekcję przyjazną naszej planecie.” – podkreśla Justyna Gościńska, dyrektor marketingu grupy wschodnioeuropejskiej Levi’s®. „Jesteśmy dumni, że w sezonie wiosna-lato 2013 możemy przedstawić innowacyjną linię Levi’s® Waste<Less będącą kolejnym rozdziałem w zrównoważonym rozwoju firmy oraz ekologicznym podejściu marki do projektowania” – dodaje.

Levis wiosna-lato 2013 - Olga Frycz & Mikolaj K

Pierwsza odsłona wiosenno-letniej kolekcji Lei’s(R) w sklepach pojawi się na już na początku stycznia 2013. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami i odwiedzania sklepów Levi’s(R).

Kto pojawił się na pokazie:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (172 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany