Ferie z niemowlakiem, bezpieczeństwo w aucie

Podróż z niemowlęciem to często duże wyzwanie dla rodziców. Obowiązkiem każdego rodzica jest przewożenie dziecka w specjalnym foteliku, który zapewni malcowi bezpieczeństwo w czasie podróży.

bezpieczne dziecko w aucie, niemowlę w samochodzie

Fotelik ten powinien być specjalne dopasowany do wagi, wzrostu oraz wieku dziecka, ale także, podczas zakupu fotelika, powinniśmy brać pod uwagę indywidualne preferencje naszej pociechy. Warto zadbać o to, aby niestabilna jeszcze główka dziecka i jego delikatne kręgi szyjne były specjalnie asekurowana. To samo tyczy się jego rozwijających się jeszcze stawów biodrowych. Świetnym rozwiązaniem jest zakup Wkładki do fotelika JJ Cole w sklepie internetowym Babymama. Wkładka ta została zaprojektowana tak, aby dopasowywać się do ciała dziecka i chroniąc jego delikatne miejsca. Warto także nadmienić iż wkładki te przeszły badania zderzeniowe Crash-FMVS213S.

bezpieczne dziecko w aucie, niemowlę w samochodzie

Tatuaż na cześć dziecka – najlepsze pomysły i inspiracje!

Tatuaż na cześć dziecka – najlepsze pomysły i inspiracje!

Jesteście fankami tatuaży, macie już na swoim ciele ich pokaźną kolekcję, a Wasza skóra przypomina barwną księgę, z której wyczytać można całą Waszą historię? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałyście: "tak", nie możecie przegapić kolejnej wyjątkowej

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (132 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Kmakolagwa  8 marca 2015 17:31

    Bardzo fajny artykuł.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany