Ferie w górach z dzieckiem – pomysł na rodzinny wyjazd

Ferie zimowe to bez wątpienia czas relaksu i odpoczynku od codziennej rutyny.

Ferie w górach z dzieckiem - pomysł na rodzinny wyjazd

Nikt jednak nie mówił, że koniecznie trzeba je spędzić w domu, z herbatą i ulubioną książką. Okres ferii to okazja na aktywny wypoczynek, zjeżdżając na nartach z wysokich stoków, lub zwiedzając malownicze krajobrazy polskich gór. Wizja spędzenia urlopu w taki sposób powinna spodobać się szczególnie tym, którzy wytrwale pracują przy biurku. Kto wie, może uda się nawet zrzucić parę zbędnych kilogramów?

Polskie góry wyjątkowo przyciągają turystów, nie tylko z Europy. Piękne krajobrazy i widoki, prastare tradycje góralskie i przepyszne oscypki – to zaledwie ułamek atrakcji, jakie na Ciebie czekają.

Zakopane – ikona zimowego wypoczynku

Miejscowości, nazywanej zimową stolicą Polski nie trzeba nikomu przedstawiać. Duża, malownicza miejscowość otoczona różnorodnymi szlakami turystycznymi i obiektami sportowymi. Każdy entuzjasta zimowego, świątecznego klimatu znajdzie tam coś dla siebie. Tatrzański Park Narodowy przykryty białym puchem wygląda nadzwyczaj imponująco, a różnorodna fauna i flora całego regionu tylko dodaje atutów do całokształtu scenerii. Dla tych, którzy stronią od sportowych aktywności nie zabraknie innych atrakcji. Mnogość muzeów, galerii, wystaw i gustownych restauracji na pewno wystarczy na całe tygodnie pobytu.

Obiekty sportowe i muzea to jednak nie wszystko. Każdy turysta doświadczy nieśmiertelnej góralskiej kultury i tradycji, słysząc na ulicy góralską muzykę lub zajadając się oscypkiem domowej roboty. Zabytkowe chaty góralskie, tradycyjne stroje i góralska gwara sprawiają, że w Zakopanem bardzo łatwo zakochać się na całe życie.

 

Ferie zimowe z najmłodszymi

Szczęśliwe dziecko to widok, który dodaje otuchy każdemu tacie i każdej mamie. Ferie zimowe to czas, który dzieci – szczególnie te najmłodsze – szczególnie kochają. Nic tak nie uszczęśliwia dziecka, jak zabawa w świeżym śniegu, lub bitwa na śnieżki. Lepienie bałwanów i aniołki śniegowe to standard, po którym każde dziecko będzie szczęśliwe.

Najważniejsze dla rodzica jest jednak bezpieczeństwo. W Zakopanem, stolicy zimowego wypoczynku nie trzeba martwić się o nasze małe dziecko. Wybór odpowiedniego hotelu, który zapewni pełną opiekę nad rodziną to bardzo ważny aspekt spokojnego wypoczynku. Niewiele jest miejsc, które gwarantują świetną i stuprocentowo bezpieczną zabawę i odpoczynek. Pierwszeństwo w tej kategorii wiedzie Hotel Redyk, który swoją ofertą zadowolił tysiące przyjezdnych.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród rodziców, dla których dobra zabawa i przyjemny odpoczynek muszą nierozerwalnie wiązać się z komfortem i bezpieczeństwem ich pociech. Kuligi, zajęcia animacyjne i wyciągi narciarskie to zaledwie przedsmak tego, co zawiera się w ofercie ferie w górach z dziećmi w Hotelu Redyk. Dla dzieci do lat dwóch nie trzeba nawet płacić! Liczne rabaty związane z małymi, przyszłymi narciarzami nie doczekały się jeszcze godnej konkurencji na rynku. Dzieci na pewno nie będą się nudzić!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany