Walentynki z femme fatale

Walentynki to dzień, w którym chcemy prezentować się wyjątkowo kobieco. Pomysły na „stylizacje z serduszkami” często oscylują jednak przede wszystkim wokół outfitów, kojarzących się z tym, co subtelne, szykowne i dziewczęce. A gdyby tak wykorzystać tę sposobność, by pokazać, że jesteśmy silnymi, pewnymi siebie z kobietami, które same rozdają karty w grze? Dzisiejsza stylizacja dnia to własnie pomysł na Walentynki z pazurem, w stylu uwodzicielskiej łamaczki serc. Ognista i kusząca od podszewki, romantyczna i charakterna „na zewnątrz”. Bazą zestawu jest sukienka w kolorze młodego wina od marki Missguided. Blasku i głębi dodają jej dwa złote serca W. Kruk zawieszone na długim łańcuszku oraz złote szpilki od Michaela Korsa. Nutkę drapieżności przynosi natomiast czarna marynarka z imitacji skóry, zmysłowa bielizna z koronką i paseczkami nawiązującymi do stylu bondage i oczywiście intensywnie czerwona szminka na ustach! W takim stroju, z kieliszkiem wytrawnego wina w dłoni, zdobędziemy cały świat!

 

Zwyciężczynią dzisiejszej stylizacji dnia zostaje mymercury. Gratulujemy!

#zmysłowewalentynki

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów do konta a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje startują w lutym. Bierzemy pod uwagę przy aukcji tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie będziemy proponować tematy raz na tydzień w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji – Do tytułu dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy na https://inspiruj.net/.

Tematy i hasztagi do wyboru na tydzień nr 7:

#zmysłowewalentynki

#sportowaelegancja

#skandynawskistyl

#wdeszczukwiatów

Zapraszamy do zabawy i przypominamy: PAMIĘTAJCIE O HASZTAGACH!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (66 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Aneta  13 lutego 2018 13:11

  Ładna sukienka 🙂

  Odpowiedz
 2. Uśmiechnij się :)  13 lutego 2018 15:03

  Dziękuję za wyróżnienie, jestem ze swojej pracy wyjątkowo zadowolona. W takiej stylizacji widziałabym się właśnie na dzień zakochanych – typowo w moim stylu – seksownie i drapieżnie 😉

  Odpowiedz
 3. A. czy  13 lutego 2018 16:48

  Bardzo ładna bielizna 🙂 Sukienka nie w moim stylu ale wygląda ciekawie, ogólnie całość stylizacji bardzo fajna 🙂

  Odpowiedz
 4. Aldona81  14 lutego 2018 09:37

  Przepięknie 👏👏👏

  Odpowiedz
 5. monicitia  16 lutego 2018 17:32

  Klasyka

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany