Femestage Eva Minge prezentuje kolekcję Showroom Edition

Showroom Edition to ekskluzywna kolekcja szyta na miarę, która pod koniec lipca pojawi się w sklepie internetowym FEMESTAGE.com. Tym razem Eva Minge do współpracy zaprosiła ambitnych, początkujących, polskich projektantów a marka FEMESTAGE stworzyła przestrzeń na prezentację i sprzedaż młodej, rodzimej sztuki krawieckiej.

femestage-1

Projekty młodych adeptów krawiectwa już niebawem ujrzą światło dzienne, dzięki kolekcji Showroom Edition od FEMESTAGE i Evie Minge, która od lat wspiera młodą, polską modę.  W ten sposób  idea szycia na miarę trafi do szerszego grona odbiorców, a panująca od dłuższego czasu moda na jakościowe, oryginalne, polskie projekty wyjdzie poza butiki i concept store’y. Linia Shoowroom Edition to przede wszystkim szlachetne jedwabie i zaawansowane konstrukcyjnie wzory. Ta wyjątkowa kolekcja składa się z kilkunastu spójnych stylistycznie modeli, z których każdy można dowolnie łączyć z pozostałymi elementami.

FEMESTAGE_SHOWROOM EDITION (8)

Prezentowane kolory to kombinacja bieli, czerni i beżu, powielana na kolejnych rodzajach użytych materiałów.  W kolekcji pierwsze skrzypce gra krój. Wycięty top, asymetryczna, ołówkowa spódnica czy marynarka przypominająca frak to precyzyjnie wykonane  i konstrukcyjnie dopracowane projekty.  Minimalistyczny design widać także w prezentowanych modelach płaszczy i długich, koszulowych sukienkach.

Kolekcja Showroom Edition od FEMESTAGE skierowana jest do klientów, którzy kupując wzory od młodych, polskich artystów chcą wspierać oryginalne projekty, a także mają świadomość kunsztu krawieckiego i drogi, jaką belka materiału pokonuje od pracowni projektanta do prywatnej garderoby.   

Kolekcja Showroom Edition dostępna będzie w e-sklepie: femestage.com pod koniec lipca 2016.

Tymczasem zapraszamy do galerii ze zdjęciami z kolekcji – kliknij, aby powiększyć wybrane zdjęcie

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (137 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...