Farbotka – Moda i funkcjonalność od młodej projektantki

Inicjatorką marki Farbotka jest młoda i ambitna projektantka pochodząca z Białorusi. Twórczyni już od kliku lat mieszka w Polsce a miłość do ojczystego kraju była inspiracją do połączenia obu kultur w swojej twórczości. Zamiłowanie do sztuki użytkowej zaszczepione przez rodzinę zaowocowało stworzeniem niepowtarzalnych wyrobów takich jak lustra, biżuteria oraz przede wszystkim modne i funkcjonalne torebki. Wszystkie przedmioty marki „Farbotka” to małe dzieła sztuki wykonywane z pasją i zaangażowaniem spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających grup nabywców.

farbotka

Świat torebek…

Marka „Farbotka” to szereg przedmiotów użytkowych takich jak modne etui na komórkę, funkcjonalne torby na laptopa oraz urokliwe torebki na każdą okazję. Cechą charakterystyczną przedmiotów jest niepowtarzalny wzór na każdym egzemplarzu. Filozofią marki jest połączenie nowoczesności z tradycją co przejawia się poprzez swobodne zestawienie haftów łowickich z czeskimi  krajkami oraz wzorów rosyjskich z polskimi. W efekcie powstają wyjątkowe wzory tworzące oryginalne dzieło w postaci praktycznych torebek z duszą słowiańskich krajów. Każdy egzemplarz jest tworzony dbając o najmniejsze szczegóły przez co torebki są jedyne w swoim rodzaju, a charakterystyczne wzory pozwalają właścicielkom czuć się niepowtarzalnie i wyjątkowo.

Nowa kolekcja

Do tej pory powstało już wiele innowacyjnych połączeń ludowych wzorów z modnymi i funkcjonalnymi kształtami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających kobiet niedawno powstał nowy haft z motywem koguta łączącego w sobie kulturę białoruską a także polską. Każdy zna historię kazimierskiego koguta, który na stałe znalazł swoje miejsce w polskiej kulturze jako pamiątka z Kazimierza. Torebki z nowymi wzorami to wygoda połączona z niepowtarzalnością poprzez niekonwencjonalny haft. Ludowe wzornictwo egzemplarzy przyciąga wzrok i dodaje uroku. Torebki są wykonane z markowego jeansowego materiału z funkcjonalnym zapięciem. Każda z torebek nadaje się doskonale zarówno do eleganckiego stroju jak i luźnych codziennych ubrań.

Każda kobieta jest wyjątkowa dlatego też powinna być otoczona fantastycznymi dodatkami podkreślającymi jej niepowtarzalność. Torebki oraz inne wyroby marki „Farbotka” to doskonały pomysł na prezent bądź powiększenie swojej indywidualnej garderoby. Kobieta z klasą chce być jedyna w swoim rodzaju.  Akcesoria marki „Farbotka” gwarantują poczucie wyjątkowości przy jednoczesnym komforcie i pełnej wygodzie.

Nową kolekcję torebek a także inne wyroby marki „Farbotka” mogą państwo zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej: www.farbotka.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (211 głosów, średnia: 4,10 z 5)
zapisuję głos...