Farba do włosów która zmienia kolor w zależności od nastroju? To możliwe!

Chciałybyście choć na jeden dzień stać się kameleonem, mogącym dowolnie zmieniać kolor i dostosowywać go do otoczenia i jego atmosfery? Teraz ta wizja rodem z gry science fiction naprawdę ma szansę się ziścić! Brytyjska marka kosmetyczna The Unseen opracowała bowiem specjalną, tajemniczą formułę, dzięki której włosy zmieniają kolor pod wpływem temperatury! Nie musisz już dłużej zastanawiać się nad wyborem odcienia koloru włosów. W końcu możesz mieć je wszystkie! Oto farba do włosów która zmienia kolor! Dzięki niej nawet takie same fryzury damskie zyskują nowy wymiar.

Farba do włosów która zmienia kolor

Farba do włosów która zmienia kolor w zależności od nastroju? To możliwe!

Zobacz także: Palm painting – zdumiewająca technika farbowania włosów

Autorką formuły zmieniającej kolor farby jest Lauren Bowker. Ekspertka wyjaśnia, że zjawisko jest wynikiem reakcji zawartego w farbie barwnika na światło, co w żaden sposób nie wpływa niekorzystnie na strukturę włosa czy skórę głowy. Produkt przechodzi obecnie przez ostatnią fazę testów, dlatego musimy zaczekać jeszcze chwilę zanim pojawi się na sklepowych półkach. Twórcy rewolucyjnej farby zdążyli już jednak zaprezentować „włosy kameleona” na londyńskim Fashion Weeku. Od tej chwili cały fryzjerski świat oszalał na punkcie tego pomysłu. Dlaczego?

Zobaczcie same:

 

Co sądzicie o tym kosmetycznym wynalazku?

Czy nie byłoby cudownie, gdyby nasze włosy mogły wyrażać radość z powodu pięknej słonecznej pogody, gwałtownie czerwienieć, gdy ogarnia nas złość i temperatura naszego ciała wzrasta oraz „przesiąkać smutkiem” w chłodne, jesienne poranki? Koniecznie zostawcie nam swoją opinię! Nam cała ta magia przypadła do gustu na tyle, że mamy ochotę natychmiast przywołać tę farbę zaklęciem Accio!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (228 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...