Polecamy: „Fajbus. 997 przypadków z życia”. Poznaj zagadkowe zbrodnie sprzed lat i zabawne anegdoty z planu kultowego programu!

Już wkrótce do księgarń trafi książka „Fajbus. 997 przypadków z życia. Rozmawiają Magda Omilianowicz i Michał Fajbusiewicz”. To prawdziwie fascynująca lektura o życiu i kulisach pracy dziennikarza prowadzącego program, który przez lata elektryzował całą Polskę. Czytelnicy znajdą w niej zagadkowe zbrodnie sprzed lat, zabawne, ale i mrożące krew w żyłach anegdoty z planu oraz z życia Fajbusiewicza oraz liczne prywatne fotografie z jego domowego archiwum. To pozycja obowiązkowa dla każdego, kto z nutką sentymentu wspomina dziś słynny magazyn kryminalny!

fajbus

kolaż własny redakcji, źródło zdjęć: www.pixabay.com

Polecamy: „Fajbus. 997 przypadków z życia”. Poznaj zagadkowe zbrodnie sprzed lat i zabawne anegdoty z planu kultowego programu!

Michała Fajbusiewicza nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest twórcą kultowego programu „Magazyn kryminalny 997”. Nazywany człowiekiem orkiestrą i dzieckiem szczęścia, jest miłośnikiem dobrej zabawy, ale i wymagającym szefem. Zdyscyplinowany, choć rozrywkowy, w książce szczerze opowiada o sobie, plusach i minusach sławy, pracy dziennikarza widzianej „od kuchni”, a także o swej przewrotnej naturze.

Co mówią o nim inni:

„Michał Fajbusiewicz to nie tylko legenda telewizji. Ten facet stał się bohaterem masowej wyobraźni i nauczył nas, czym jest prawdziwa zbrodnia.” (Wojciech Chmielarz, pisarz)

„Człowiek, który zmienił spojrzenie na zbrodnię.” (Katarzyna Puzyńska, pisarka)

„Profesjonalista pełną gębą… Tak naprawdę to ludzie niewiele o nim wiedzą.” (Jan Tomaszewski, były bramkarz polskiej reprezentacji)

„Fajbusa kocham od lat za jego wielką i często niedocenioną twórczość. Jest bardziej aktorem niż redaktorem, ale aktorem z najwyższej półki. Powinien na stałe mieć przed sobą kamerę.” (Emilia Krakowska, aktorka)

 

Ciekawi tej książki miłośnicy twórczości Fajbusa będą mieli okazję spotkać się osobiście z Magdą Omilianowicz i Michałem Fajbusiewiczem już 25 czerwca o godz. 18.00 w Empiku w warszawskiej Arkadii, a 28 czerwca o godz. 18.00 w Empiku w łódzkiej Manufakturze. 

Wydawnictwo Kompania Mediowa serdecznie zaprasza. 

Sama książka ukaże się zaś na rynku nieco wcześniej – 19 czerwca.

Yves Rocher

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (101 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany