F- XBC BODY – Nowe rozwiązanie w walce z celullitem

F- XBC BODY to nowe rozwiązanie w walce z cellulitem i lokalnymi nagromadzeniami tłuszczu. Preparat marki Mesotherapy Fusion przeznaczony do zabiegów mezoterapii bezigłowej, stosowany jest razem z urządzeniem Fusion RF+. W połączeniu z koktajlem na ciało koryguje niedoskonałości skóry i redukuje tkankę tłuszczową. Zabieg stosuje się w miejscach, w których najczęściej pojawia się ten problem, jak np. pośladki, uda czy brzuch.

F- XBC BODY - Nowe rozwiązanie w walce z celulitem

W skład koktajlu F-XBC BODY wchodzą wektorowa lipaza i hialuronidaza, organiczny krzem, naturalne wyciągi, miłorząb, nostrzyk, karczoch, centella asiatica, karnityna, tauryna i kofeina.

Mezoterapia Fusion to bezinwazyjna alternatywa dla mezoterapii igłowej. Bazuje na radiofrekwencji, jej działanie polega na zwiększaniu penetracji skóry przez składniki koktajli stosowanych miejscowo. Celem nadrzędnym jest przetransportowanie składowych preparatów przez naskórek do skóry właściwej.

Oprócz właściwości wyszczuplających, zabiegi przy użyciu koktajli i urządzenia Fusion RF+ znajdują również zastosowanie przy odmładzaniu skóry oraz jej rozjaśnianiu.

Producent: Mesotherapy Fusion

Cena zabiegu: od 350 zł, Gabinet Eternite ul. Sułkowicka 2/4, Warszawa

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.