F Vitamin – B Complex – Witaminowy koktajl dla twojej skóry

Problemy skórne pojawiają się często z powodu niedoboru witamin. Opracowany przez Fusion Mesotherapy preparat F Vitamin B Complex zawiera zestaw niezbędnych witamin z grupy B, dzięki temu skutecznie zwalcza objawy zapaleń skórnych i redukuje trądzik oraz łojotok.

 

Dodatkowo zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Koktajl F Vitamin – B Complex może być z powodzeniem stosowany w kuracjach skóry głowy, poprawia też kondycję samych włosów, wspomagając ich porost. W jego skład wchodzą cztery elementy; B1, B2 i B6  niezbędne przy produkcji energii na potrzeby komórki oraz witamina B5 mająca szczególne właściwości w leczeniu cery tłustej oraz zmian trądzikowych. Niedobór tych składników może powodować zapalenia skóry.

Koktajl jest przeznaczony do zabiegów mezoterapii fuzyjnej- ta nieinwazyjna metoda ma szerokie spektrum zastosowania, m.in. w odmładzaniu i poprawie kondycji skóry. Skuteczność kuracji umożliwia koncept oparty na radiofrekwencji, polu magnetycznym i sile fuzji. Połączenie odpowiednich preparatów oraz specjalnego urządzenia FUSION RF+ pozwala na wprowadzanie aktywnych składników w głąb skóry, zapewniając tym samym wysoką efektywność zabiegu.

Redakcyjny przegląd: rollery do twarzy do domowej mezoterapii

Redakcyjny przegląd: rollery do twarzy do domowej mezoterapii

Mezoterapia to dobry sposób na szybką, niechirurgiczną poprawę jakości skóry, pozwalający spłycić zmarszczki i zniwelować skazy, takie jak bruzdy czy niewielkie blizny. Dzięki temu zabiegowi można też dostarczyć do głębszych warstw skóry aktywne składniki odżywcze, które w procesie zwykłej pielęgnacji osadzają się tylko na naskórku. Oto przegląd rollerów, dzięki którym wykonasz ten zabieg w swoim domu!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (149 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  23 lipca 2013 14:12

    Na pewno kupię oraz wybiorę się na zabieg.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany