Exclusive Collection od MOHITO – What?- Be Free

W drugiej połowie września marka Mohito po raz pierwszy wprowadza do swoich salonów linię Exclusive. Do współpracy przy projekcie, Mohito zaprosiło Maję Sablewską. Efektem wspólnego działania Mai i projektantów marki, jest limitowana kolekcja o bardzo kobiecym, wyrazistym, miejskim charakterze.

MOHITO linia Exclusive

Konwencja ekskluzywnego glamour przełamana elementami rockowego stylu, która wyraża powstałą w wyniku współpracy Mohito z Mają Sablewską linię, jest odzwierciedleniem stylu nowoczesnej, pewnej siebie kobiety, która interpretuje elegancję poprzez proste, ponadczasowe formy.

„Kobieta z charakterem, wolna i pewna siebie w wydaniu MOHITO, to coś, na co zasługuje każda z nas… bez wyjątku! – mówi Maja.

W kolekcji opatrzonej przesłaniem What?- Be Free klientki odnajdą modele na bazie których stworzą jesienną szafę na wiele okazji. Linia Exclusive utrzymana jest w neutralnych, klasycznych barwach – bieli, czerni, beżu oraz odcieniach denimu i złota. Ponadczasowość form podkreślono wysoką  jakością użytych w produkcji materiałów:  jedwabiu, wełny oraz skóry.

MOHITO Exclusive

MOHITO Exclusive

Cechą charakterystyczną kolekcji jest spójność jej elementów, które w zależności od wymagań, sytuacji i pory dnia można łączyć w nieograniczoną ilość zestawów jak również zestawiać z modelami regularnych kolekcji Mohito.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (129 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. SzynatThe  19 września 2012 17:46

  Niektóre z projektów naprawdę świetne ale z tego co widziałam ceny są wygórowane. Nie wiem czy kogoś zwykłego będzie na nie stać a szkoda bo każdy chcialby fajnie wyglądać. Okoł0 600 zł za kurteczke i to w dodatku z dermy to o wiele za dużo jak dla mnie.

  Odpowiedz
 2. m258  19 września 2012 21:17

  no drożyzna to fakt, ale butki ładne 🙂

  Odpowiedz
 3. malinowaja  12 lipca 2015 12:43

  Świetna kolekcja, Maja idealnie tutaj pasuje 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany