Eveline Cosmetics Super Sukces Roku 2017

11 kwietnia b.r. jury szczególnie wyróżniło Eveline Cosmetics, największego producenta kosmetyków w Polsce, podczas rozdawania statuetek dla najwybitniejszych postaci i najlepszych biznesów – „Osobowości i Sukcesy Roku 2017”. Statuetka w kategorii Super Sukces Roku 2017 to  potwierdzenie silnej pozycji marki na polskim i światowym rynku.

na zdjęciu: Alicja Lesniak Market Manager Eveline, Ola Szwed, Bianka Heyman KONCEPTPR

Na Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2017” spotkały się gwiazdy, osobowości świata kultury, mody i sportu. Laureaci odbierali statuetki w 5 kategoriach. Laureatami statuetek „Osobowość Roku 2017” zostali: Maciej Orłoś, Krzysztof Ibisz, Iwona Pavlović, Aleksandra Szwed, Marcelina Zawadzka, Karolina Gruszka, Tomasz Ossoliński, Artur Barciś, Tomasz Majewski, prof. Wojciech Maksymowicz, Mariola Bojarska-Ferenc, prof. Grażyna Rydzewska, Nina Terentiew, Jacek Kawalec, Jakub Przygoński, Andrzej Rosiewicz, Andrzej Arendarski, Piotr Lisek, Tomasz Majewski, Agnieszka Zydroń. Zwycięzców wybrali przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz osoby nagrodzone w ubiegłych edycjach.  Obecni byli także właściciele i prezesi wiodących firm w Polsce,  uhonorowanych za największe osiągnięcia biznesowe roku.

 – Eveline Cosmetics to jest liderem na polskim rynku kosmetyków, a także silnym graczem na wszystkich kontynentach – mówiła podczas gali Marketing Manager EVELINE COSMETICS Alicja Leśniak. – Firma znana jest klientkom z wyszczuplającej linii Slim Extreme, lidera w swojej kategorii, bestsellerowych odżywek do paznokci, a także kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała. Poza Polską produkty marki są chętnie kupowane w ponad 80 krajach świata. Znajomość potrzeb konsumentów, innowacyjność produktów oraz wyważona relacja ceny do jakości decyduje o silnej pozycji marki na rynku. Jej potwierdzeniem są międzynarodowe nagrody przyznawane przez konsumentów, profesjonalistów, a także środowiska biznesowe.

Marka od wielu lat jest silnie obecna w Rosji, na Węgrzech i Słowacji, w Czechach, Hong-Kongu, Kuwejcie, a także w USA, Kanadzie, czy w Australii. Kosmetyki Eveline Cosmetics można kupić również w Chinach. Dynamiczny wzrost notuje eksport do Iranu, Iraku, Arabii Saudyjskiej, Wietnamu czy Kambodży. Specjalnie przystosowane do lokalnych rynków produkty Eveline Cosmetics są dostępne również na Tajwanie, w Birmie, Indiach, Malezji, Singapurze i Korei. Nieustanne sukcesy firma odnosi także na niezwykle wymagającym rynku skandynawskim, w Finlandii. Sukces firmy to efekt pracy doskonale wykwalifikowanych specjalistów oraz wielkiej pasji i zaangażowania ponad 500 osób.

Alicja Lesniak Market Manager Eveline

Gala zorganizowana w tym roku w Hotelu Courtyard by Marriott WarsawAirport w Warszawie miała charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Jak co roku gala odbywała się w przyjacielskiej atmosferze. Wręczeniu statuetek „Osobowości i Sukcesy Roku 2017” towarzyszyły liczne atrakcje oraz występy artystyczne. Na scenie pojawili między innymi: Aleksandra Szwed, Jacek Kawalec, wystąpił zespół „The Clarisse Sisters” z Mauritiusa i Krzysztof „Kasa” Kasowski.

na zdjęciu: Alicja Lesniak Market_Manager Eveline, Karina_Kozerska Eveline dyr Market., Tomasz Majewski, BiankaHeyman KONCEPTPR

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (62 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Magrabka31  13 kwietnia 2017 23:56

  Lubię tę markę,ich kosmetyki jeszcze nigdy mnie nie zawiodły,a poza tym są w przystępnych cenach.

  Odpowiedz
 2. Tara  18 kwietnia 2017 11:48

  Powiem szczerze, że to jedne z najgorszych kosmetyków jakie stosowałam.
  Kremy nie spełniają obietnic producenta, a do tego większość z nich ma bardzo nieprzyjemny zapach. To opinia nie tylko moja, ale i koleżanek, które je stosowały.
  Przetestowałam kilka serii z kremów redukujących zmarszczki – żaden się nie sprawdził.
  Nie sprawdzają się też te usuwające przebarwienia.
  Jedynie tusz do rzęs daje radę.
  Ale już odżywki do paznokci i lakiery, mogą bardzo osłabić płytkę.
  Nie polecam:/

  Odpowiedz
 3. Aneta  25 kwietnia 2017 10:20

  A ja lubię tę markę 🙂

  Odpowiedz
 4. Aldona81  28 kwietnia 2017 19:18

  Każdy ma prawo do swojej opinii,do swojego zdania. Jednej kobiecie dane kosmetyki mogą pomóc, innej mogą zaszkodzić. Każda z nas jest inna. Każda coś innego lubi. A ja lubię Eveline 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.