EVELINE COSMETICS podczas SEE BLOGGERS

W dniach 23- 24 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gydni odbyło się jedno z największych blogowych wydarzeń w Polsce, See Bloggers, które zatrzęsło blogosferą już po raz czwarty. Marka Eveline Cosmetics kolejny raz była partnerem wydarzenia.

See bloggers_8

Eveline Cosmetics zaprosiła uczestników do odwiedzenia specjalnie przygotowanej strefy, gdzie można się było dowiedzieć więcej o innowacyjnych kosmetykach do pielęgnacji ciała, twarzy zarówno dla kobiet  jak i dla mężczyzn, czy przetestować  produkty do makijażu. Uczestnicy chętnie brali udział w konkursie na stoisku firmy.

See bloggers_11

Już kilka minut po otwarciu naszego stoiska ustawiła się kolejka blogerek zainteresowanych kosmetykami Eveline Cosmetics. Uczestniczki były zachwycone możliwością testowania naszych nowości. Hitem były matowe pomadki w płynie, olejki do ust czy krem Skin Action Booster z witaminą C –mówi Agnieszka Kamila Nieroda PR Manager Eveline Cosmetics.

See bloggers_4

W wydarzeniu wzięło udział 800 blogerów i 50 prelegentów. Uczestnicy mieli dostęp do 9 stref tematycznych dopasowanych do kategorii blogów. Przygotowanych zostało wiele prelekcji, warsztatów, na których można było dowiedzieć się m.in. w jaki sposób prowadzić videobloga, rozwinąć go i wyróżnić się pośród innych.

See bloggers_7 See bloggers_2 See bloggers_1

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (95 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Aneta  29 września 2016 16:32

    Jedna z moich ulubionych marek kosmetycznych 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany