Energia z kwiatów – zobacz, które bukiety oddają jej najwięcej

W twoim domu nigdy nie powinno brakować kwiatów. Nie tylko upiększą wnętrze, ale też dodadzą mu energii oraz oczyszczą aurę. Są bukiety, którym już przed wiekami przypisywano magiczną moc i to się nie zmieniło. Poznaj kwiaty, które chętnie podzielą się z tobą tym, co mają w sobie najlepsze.

Kwiaty nie tylko onieśmielają swoim urokiem i pięknem. Kryją też w sobie wiele energii oraz potrafią wyrazić więcej niż słowa. Co więcej, istnieją gatunki, którymi szczególnie powinniśmy się otaczać, bowiem mają sobie tylko znaną magiczną moc. Przedstawiamy bukiety, które obdarzą cię pozytywną wibracją na co dzień i to w wielu ciekawych odsłonach. Energia z kwiatów bowiem  to nie mit, dlatego skorzystaj z ich dobrodziejstw, bo te unoszą się w powietrzu.

kwiaty które dają energię

 

Energia z kwiatów – zobacz, które bukiety oddają jej najwięcej

W twoim domu lub mieszkaniu powinno być jak najwięcej kwiatów. Nieważne, czy będą to wersje w wazonach czy doniczkach. Potrafią bowiem ożywić nie tylko wnętrze, ale również ciebie. Nie od dziś wiadomo, że płynąca z nich dobra energia oczyści atmosferę i sprawi, że cztery ściany nie będą dla ciebie przytłaczające. A wręcz przeciwnie – pokochasz swoją przestrzeń. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednie rodzaje bukietów.

Oto kwiaty z najlepszą energią:

1) Lilia

energia z kwiatów Lilia

To najlepszy kwiat na oczyszczenie atmosfery panującej w domu ze wszystkich negatywnych emocji. I chodzi tu nie tylko o problemy przyziemne, bo lilia przede wszystkim działa w strefie duchowej. W domu zapanuje spokój, który jest szczególnie ważny w czasie snu. Dlatego wazon z bukietem tych kwiatów najlepiej wstaw do sypialni.

2) Kwiaty lawendy

lawenda

Płynąca z lawendy energia już przed wiekami nazywana była magiczną. Przede wszystkim przyciąga miłość, a tej przecież nie może zabraknąć w twoim domu. Poza tym uspokaja, a osobom przygnębionym przywraca dobry nastrój. To jednak wciąż nie wszystko. Działa też ochronnie na twoje wnętrza, nie wpuszczając do nich złej energii, a na ciebie samą może zadziałać oczyszczająco.

3) Orchidea

energia z kwiatów

Kolejnym kwiatem miłości jest orchidea. Oddaje dobrą energię seksualną, dzięki czemu przebywający w jej otoczeniu zakochani będą szczególnie zadowoleni w łóżku. Jeśli jesteś singielką i marzysz o romansie, ten kwiat sprawi, że twoje wnętrza staną się dla niego najwspanialszym tłem.

4) Róża

energia z kwiatów

Róża nierozerwalnie wiąże się z kobiecością, dlatego powinna towarzyszyć nam na co dzień. Jej energetyzujący zapach pozwala wydobyć z nas nawet najbardziej ukryte pokłady kobiecości właśnie. Dzięki temu czujemy się piękne i możemy przeżywać każdy dzień w pełnym szczęściu oraz miłości, bo to kolejny kwiat ją symbolizujący. Róża buduje też niesamowitą atmosferę, która w każdym domu powinna być stawiana na pierwszym miejscu.

5) Jaśmin

energia z kwiatów

źródło: www.pixabay.com

Jaśmin posiada moc przywoływania proroczych snów. Nocą możesz więc zobaczyć ważne znaki, które pomogą ci za dnia podjąć najlepsze życiowe decyzje. Redukuje też wszelkie napięcie i stres i dostarcza tyle pozytywnej energii, że podnosi nawet najbardziej zaniżoną samoocenę. A ta pozwoli w śmiałym i szczęśliwym kroczeniu przez życie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (201 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...