Ekskluzywnie i profesjonalnie od Medex

Kolekcja nie bez powodu została nazwana ‚kawiorową’.

Odmladzajaca-maseczka-Medex

Kawior od zawsze kojarzył się z jednym – luksusem. I właśnie taka będzie nowa kolekcja.

Produkty jakie zobaczymy w nowej kolekcji to m. in.:
Josephine van Steinborg – produkty z tej lini charakteryzuje luksusowość i elegancja. To linia przeciwstarzeniowa. Składniki preparatów zostały starannie dobrane ze względu na swoje odbudowujące i przeciwzmarszczkowe właściwości. No i głównym składnikiem jest tutaj kawior.
W skład linii wchodzą kremy – Beau Relax i Créme de Caviar, Créme de Caviar Forte Caviar, Eye-Lift Emulsion, dwa rodzaje ampułek oraz preparaty do oczyszczania skóry.

Kolejnym produktem jest krem Beau Relax relaksujący mięśnie mimiczne o działaniu przeciwzmarszczkowym. To luksusowy krem na dzień i na noc o delikatnym zapachu. Idealny, gdy skóra wymaga odprężenia i wygładzenia.
Ten efekt możliwy jest dzięki wykorzystaniu Cell Relaxation Factor, czyli związku opatentowanego przez laboratoria Medex, w którym biologicznie czynna substancja Cell Relaxation Factor pozyskiwana jest z zielonej algi, która ma wpływ na mięśnie mimiczne twarzy. Emocje, stres, zanieczyszczenie powietrza czy warunki pogodowe wpływają na nadmierne nadwyrężanie tych mięśni, co powoduje powstawanie załamań w skórze, a później głębszych zmarszczek.

Pojemność: 50 ml + 2 x 5 ml
Cena: 590 PLN

Créme De Caviar to kolejny produkt. Podobnie jak poprzedni krem, tak i ten może być już znany konsumentkom. Jest to silnie odżywczy krem do twarzy dla skóry suchej, starzejącej się.
Jest to źródło odżywczych i odbudowujących aminokwasów, kwasów tłuszczowych, oligopeptydów, protein, minerałów i mikroelementów zawartych w kawiorze.
Ampułki Tinticosyn, zawierają odmładzający, odżywczy związek o tej samej nazwie opatentowany przez Medex. Créme de Caviar w połączeniu z ampułkami Tinticosyn zwielokrotnia produkcję świeżego kolagenu i elastyny oraz niweluje widoczne oznaki starzenia się skóry.

Dostępna pojemność: 50 ml + 2 x 5 ml
Cena: 699 PLN

Nowości to m. in. Cr?me de Caviar Forte, Caviar Eye-Lift Emulsion, Lait de Caviar Emollient i Caviar Balancing Lotion.

Ten pierwszy – Cr?me de Caviar Forte jest bardzo podobny do Cr?me de Caviar z tym, że tutaj znajduje się jeszcze bardziej skoncentrowany kawior. Cena: 890 PLN.

Caviar Eye-Lift Emulsion, czyli Kawiorowe serum z relaksującymi neuropeptydami, redukującymi oznaki starzenia w okolicach oczu zainteresuje przede wszystkim starsze Panie. Rano i wieczorem należy wklepać cienką warstwą wokół oczu. Dostępna pojemność: 30 ml. Cena: 490 PLN.

Teraz Lait de Caviar Emollient, jest to zmiękczająca i oczyszczająca emulsja dla każdego typu skóry, wzbogacona w drogocenne składniki kawioru. Rozprowadzana po skórze zwilżonymi palcami delikatnie emulguje nadmiar sebum, makijaż i zanieczyszczenia, daje optymalny efekt w połączeniu z Caviar Balancing Lotion. Pojemność: 120 ml, cena: 185 PLN.

Ostatni wspomniany tutaj (bo to nie wszystko z nowej kolekcji) to Caviar Balancing Lotion. Jest to tonik przywracający skórze równowagę, również z dodatkami kawioru. Pojemność podobna jak wyżej: 120 ml. Cena: 169 PLN.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (254 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  17 lipca 2013 15:01

    Luksusowe kosmetyki za luksusową cenę.Być może kiedyś będę miała zbędną gotówkę,to je kupię i mam nadzieję,że będą skuteczne oraz,że poczuję się naprawdę luksusowo.

    Odpowiedz
  2. scrabble  29 marca 2015 21:22

    Często się słyszy, że luksusowy składnik kosmetyku ma tylko luksusowo wyglądać w nazwie na opakowaniu 😀 Ciekawe ile w tym prawdy?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany