Ekologiczna biżuteria i zegarki Plantwear na Święta!

Koniec roku to doskonała okazja do osobistych rozliczeń i snucia planów na kolejny rok. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na postanowienia, dołącz do swojej listy założenie, że będziesz żyć bardziej ekologicznie! W połączeniu przyjemnego z pożytecznym i jednocześnie odnalezieniu idealnych świątecznych lub sylwestrowych akcesoriów pomoże Ci marka Plantwear oraz jej ekologiczna biżuteria i zegarki!

pierscionkiplantwea_2

 

Ekologiczna biżuteria i zegarki Plantwear na Święta!

Polecamy także: Biżuteria z historią – czyli marka FORGET-me-NOT

ekologiczna-bizuteria-2

 

 

Firma Plantwear wypuściła właśnie na rynek unikalną na skalę światową kolekcję ekologicznej biżuterii, zegarków i innych akcesoriów! Zegarki z serii Slick, występujące w trzech wersjach kolorystycznych, łączą w sobie piękno popękanego drewna orzechowego i żywicy, uzupełnione o lśniące cyrkonie Swarovsky’ego. Niezależnie od tego, który kolor bardziej przypadnie Ci do gustu (różowy, błękitny, a może brązowy?) każdy z tych niecodziennych egzemplarzy będzie przyciągał uwagę Twojego otoczenia, wnosząc do świata zegarków odrobinę fantazji.

pierscionki-plantwear_3

 

pierscionki-plantwear-0

 

Miłośniczkom niebanalnych modowych rozwiązań, które posiadają już ulubiony czasomierz, z pewnością spodobają się zaś drewniane pierścionki, będące absolutną nowością na polskim rynku! Ręcznie wykonane, bazują na połączeniu łamanego drewna z krystaliczną żywicą i dodatkiem m.in. 24-karatowych płatków złota oraz srebra. Ta indywidualna, ekologiczna biżuteria doskonale współgra z kolekcją zegarków, zarówno ze względu na kolorystykę, jak i na styl wykonania. Fakt, że w tak wyjątkowy sposób eksponuje czyste piękno natury nadaje powiedzeniu: „miłość od pierwszego wejrzenia” zupełnie nowy sens!

kuferek-grey-1

A kiedy zostaniesz już szczęśliwą posiadaczką urokliwego pierścionka z drewna i żywicy lub drewnianego zegarka, z którym czas zdaje się płynąć wolniej, dopasuj do nich którąś z torebek oferowanych przez Plantwear! Wymienialne klapki umożliwią dopasowanie jej do Twojego stylu, nie wymuszając nawet konieczności opróżniana torebki! Wszystkie modele utrzymano w barwnej kolorystyce, dobranej do pozostałych produktów tej marki, dzięki czemu zestawienie ze sobą biżuterii, zegarka i torebki w zimowej (i nie tylko) stylizacji będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek!  Wszystkie akcesoria z zaprezentowanej tu kolekcji czekają już na nowe właścicielki na stronie internetowej Plantwear!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (215 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...