„Ekologia jest sexy” – pokaz mody na Nowym Świecie

Polska marka odzieżowa – Odzieżowe POLE, w niedzielę 30 sierpnia br. zaprezentowała unikalną kolekcje ekologiczną „Eko Ego” na warszawskim Nowym Świecie. Pokaz mody był jednym z głównych punktów programu Pikniku z Klimatem 2009 zorganizowanego przez Ministerstwo Środowiska przy współudziale Miasta Stołecznego Warszawa. Na tę okazję na całym Nowym Świecie zamiast asfaltu pojawiła się trawa.

fot.pixabay

Pokaz kolekcji „Eko Ego” odbył się pod hasłem „Ekologia jest sexy”. Prezentowane podczas pokazu mody kreacje zostały przygotowane tak, aby podkleślić atuty każdej kobiety, odzwierciedlając jej gust i przekonania. Kolekcja „Eko-Ego” została uszyta wyłącznie z ekologicznych i naturalnych materiałów: lnu, bawełny, konopi, juty, sizalu, ramii i jedwabiu. To, co dodatkowo ją wyróżnia to fakt, że oprócz materiałów również wszystkie dodatki oraz barwniki wybrano z najwyższą dbałością o nieszkodliwość dla środowiska naturalnego. Rozpoznawczym znakiem kolekcji jest zielony ptaszek kiwi z napisem ?Eko Ego?. Wśród zaprojektowanych ekologicznych ubrań są m.in. sukienki, płaszcze, t-shirty, tuniki z intrygującymi hasłami (m.in. Kocham siebie z wzajemnością, Jestem biodegradowalna, Prosto z POLA). Na uwagę zasługują również torby, cieszące się wielką popularnością wśród klientów.

Zobacz także:

Uliczny styl Paryżanek. Paryski Tydzień Mody jesień zima 2020 2021 w obiektywie Instagrama

Uliczny styl Paryżanek. Paryski Tydzień Mody jesień zima 2020 2021 w obiektywie Instagrama

Uliczny styl Paryżanek to temat wielu modowych żurnali i poradników. Wiadomo, że jest elegancki w niezobowiązujący sposób, a pewna właściwa mu nonszalancja zawsze idzie w parze z subtelną kobiecością. Najwięcej jego odcieni można oczywiście zobaczyć podczas Paryskiego Tygodnia Mody, dlatego postanowiliśmy skorzystać z nadarzającej się właśnie okazji i sprawdzić, jak wyglądają teraz ulice w samym sercu Francji. Zapraszamy na spacer wśród najbardziej stylowych Paryżanek i zagranicznych gości pokazów!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (318 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Joanna007  6 maja 2016 18:59

    Nie wystarczy założyć ubrań „z ekologicznych i naturalnych materiałów” żeby być eko…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany